WP

Zmarł manager Maroon5. Miał 40 lat

Zmarł Jordan Feldstein, manager kapeli Maroon 5 oraz brat aktora Jonaha Hilla. Mężczyzna odszedł w wieku 40 lat, a przyczyną jego śmierci był zawał serca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł manager Maroon5. Miał 40 lat
(twitter.com)
WP

Serwis billboard.com informuje, że rodzina Feldsteina potwierdziła, że Jordan zmarł na skutek ataku serca, którego doznał 22 grudnia.

W oświadczeniu rodziny znalazła się informacja na temat tego nieszcześliwego wydarzenia. Jordan zadzwonił po pogotowie tuż po tym, gdy doznał duszności. Doszło do zatrzymania akcji serca i zmarł wkrótce po przybyciu sanitariuszy.

Pan Feldstein był założycielem i szefem Career Artist Management oraz zarządzał karierą Maroon 5 od momentu jego powstania, przez prawie 15 lat. W portfolio jego firmy znajdują się takie nazwiska jak m.in. Robin Thicke, Rick Springfield, B-52 i Elle King.

WP

Jednak najmocniej był związany właśnie z Maroon 5. ponieważ od dzieciństwa osobiście przyjaźnił się z Adamem Levine'em. Sam też nadzorowal negocjace Levine'a, by ten mógł dołączyć do panelu sędziowskiego w amerykańskiej wersji "The Voice".

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP