Trwa ładowanie...

Zmarł manager Maroon5. Miał 40 lat

Zmarł Jordan Feldstein, manager kapeli Maroon 5 oraz brat aktora Jonaha Hilla. Mężczyzna odszedł w wieku 40 lat, a przyczyną jego śmierci był zawał serca.

Zmarł manager Maroon5. Miał 40 latŹródło: twitter.com
d3uo04c
d3uo04c

Serwis billboard.com informuje, że rodzina Feldsteina potwierdziła, że Jordan zmarł na skutek ataku serca, którego doznał 22 grudnia.

W oświadczeniu rodziny znalazła się informacja na temat tego nieszcześliwego wydarzenia. Jordan zadzwonił po pogotowie tuż po tym, gdy doznał duszności. Doszło do zatrzymania akcji serca i zmarł wkrótce po przybyciu sanitariuszy.

Pan Feldstein był założycielem i szefem Career Artist Management oraz zarządzał karierą Maroon 5 od momentu jego powstania, przez prawie 15 lat. W portfolio jego firmy znajdują się takie nazwiska jak m.in. Robin Thicke, Rick Springfield, B-52 i Elle King.

Jednak najmocniej był związany właśnie z Maroon 5. ponieważ od dzieciństwa osobiście przyjaźnił się z Adamem Levine'em. Sam też nadzorowal negocjace Levine'a, by ten mógł dołączyć do panelu sędziowskiego w amerykańskiej wersji "The Voice".

d3uo04c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uo04c