Trwa ładowanie...
d4g49o8
News

Znani modlą się za Paryż

Gwiazdy bardzo szybko zaczęły reagować na tragedię, która wydarzyła się w Paryżu. Znani solidaryzują się z mieszkańcami francuskiej stolicy i wyrażają to poprzez opisy, notki i zdjęcia umieszczane na portalach społecznościowych.
Podziel się
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (Instagram.com)
d4g49o8

To, co wydarzyło się w Paryżu w nocy z 13 na 14 listopada, wstrząsnęło Europą (). Bezpośrednio dotknęło paryżan, ale odbiło się echem wśród milionów ludzi na kontynencie, a nawet na świecie. Swoje wsparcie, modlitwę zadeklarowało mnóstwo osób, zwykłych, nieznanych, ale i rozpoznawalnych gwiazd.

Na Facebooku i Instagramie coraz więcej polskich i zagranicznych celebrytów umieszcza dowody na to, że akty terroru, choć tak straszne i niewyobrażalne, jednoczą. Kuba Wojewódzki wywiesił flagę Francji, Paulina Krupińska za Paryż się modli, a Małgorzata Kożuchowska napisała: Szok, żal, gniew i strach! I bezradność. Modlę się za tych, którzy zginęli i za ich rodziny. Nie chcę przyglądać się tej tragedii bezczynnie. Przecież każdy z nas mógłby tam być. Dawid Woliński, Monika Jagaciak, Monika Olejnik i wielu innych również daje znać, że myśli o ofiarach i ich rodzinach.

Gwiazdy światowego formatu starają się wspierać paryżan - Beyonce namawia do modlitw, Karlie Kloss jednoczy się z Paryżem, Kris Jenner również. Wpisy na ten temat znajdziemy też u Khloe Kardashian, Ariany Grande.

Politycy wypowiadają się poprzez Twittera - także polski prezydent.

Co sądzicie o takim wirtualnym wsparciu? Ma w ogóle sens w obliczu tragedii?

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8