Trwa ładowanie...
d240unr

Agata Młynarska chwali się synem. Ma powód do dumy

Dziennikarka po tym, jak pochwaliła się starszym synem Stanisławem napisała, że przyszedł czas na Tadeusza. Opublikowała jego zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osiągnięcia Tadeusza robią wrażenie
Osiągnięcia Tadeusza robią wrażenie (East News, Fot: East News)
d240unr

Każda mama jest dumna ze swoich dzieci. A kiedy odnoszą sukcesy, matczyne serce rośnie jeszcze bardziej. Młynarska zrobiła niespodziankę swoim młodszemu synowi i pochwaliła się nim na instagramowym profilu.

ZOBACZ TAKŻE: Młynarska o najczęstszych błędach ludzi: "Największym jest kompletna utrata wiary we własne siły"

"Tadeusz podąża za swoją pasją od dziecka. Jest nią film, muzyka i wspinanie. Jako operator filmowy ma na swoim koncie między innymi festiwale w Toronto, Locarno, NYC. Zawsze chciał być operatorem a ja zawsze wierzyłam, że kamera, którą dostał na pierwszą komunię, będzie początkiem jego wielkiej przygody w realizowaniu marzeń. Wspina się równie świetnie jak jego brat, a teraz też komponuje. Tadek - trzymam kciuki za Twoje plany" - pisze dumna mama.

Trudno się dziwić emocjom Młynarskiej. Tadeusz spełnia się od najmłodszych lat. A jak wiadomo, pasja jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka.

d240unr

Wcześniej Agata Młynarska podkreśliła, że zawsze wspierała dzieci w pasjach, nazywając to "wspólną drogą porozumienia". Dziś dziennikarka pęka z dumy! I słusznie!

d240unr

Podziel się opinią

Share

d240unr

d240unr