Trwa ładowanie...

Agata Młynarska przeżywa rozwód syna. Sama przechodziła to dwa razy

Dziewięć lat temu dziennikarka mocno kibicowała najstarszemu synowi i jego narzeczonej. Teraz nie pozostaje jej nic innego jako wspierać Stanisława i pomagać w opiece nad wnuczkami.

Agata Młynarska przeżywa rozwód syna. Sama przechodziła to dwa razyŹródło: AKPA
d2rf5k2
d2rf5k2

- Bardzo to przeżywał i targały nim skrajne emocje, ale w końcu uwierzył, że dzięki rozstaniu zaczyna się coś nowego, lepszego – mówił znajomy Stanisława w "Na żywo".

Stanisław Kieniewicz to najstarszy syn Agaty Młynarskiej z pierwszego małżeństwa, ojciec 8-letniej Julii i 6-letniej Klary. Sam siebie określa jako "wspinacz, instruktor, psycholog". Pasja do wspinaczki towarzyszy mu od lat, jednak bojąc się, że jest ona zagrożeniem dla dorosłego życia, na pewien czas porzucił to niebezpieczne zajęcie.

- Godzenie życia osobistego ze wspinaniem nigdy się do końca nie udawało - cytuje słowa Kieniewicza "Na żywo". Syn Młynarskiej pracował też w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jako ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, jednak cały czas ciągnęło go do wspinaczki.

- Miłość do wspinania okazała się tak silna, że postanowiłem zmienić dla niej swoje życie. Wspinanie było obecne w różnych etapach mojego życia, zawsze odgrywając w nim kluczową rolę. Stało się wielką pasją i drogą, którą idę, poznając świat - napisał na swojej stronie internetowej, dodając, że jest ojcem dwóch wspaniałych córek, które wkrótce będą się wspinać lepiej od niego. O żonie, której 9 lat temu obiecywał wierność, miłość i uczciwość małżeńską, nie napisał ani słowa.

Obejrzyj: Młynarska narzeka na stan zdrowia: "Jedynym celem jest dojście do toalety"

- Koniec małżeństwa nie jest niczym miłym, nawet jeśli rozstajemy się w zgodzie i nie mamy do siebie pretensji – mówiła Młynarska, która z pierwszym mężem rozstała się po 10 latach "całkiem dobrego małżeństwa". To właśnie z tamtego związku ma dwóch synów: Stanisława i młodszego Tadeusza.

Później przez rok była żoną biznesmena Jerzego Porębskiego. W marcu będzie obchodzić piątą rocznicę ślubu z prawnikiem Przemysławem Schmidtem.
Doświadczenie dwukrotnej rozwódki wykorzystała w nowym programie "Eks-tra zmiana", w którym pomaga ludziom pozbierać się po rozstaniach.

d2rf5k2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rf5k2