Trwa ładowanie...
d41gu2r

Anna Lewandowska w bikini. Zrobiło się gorąco!

Anna Lewandowska pokazała niezwykle kuszące zdjęcie. Zapozowała w bikini, które idealnie wyeksponowało jej perfekcyjne ciało. Przed komentarzem nie mogła się powstrzymać nawet Paulina Krupińska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska znów kusi fanów
Anna Lewandowska znów kusi fanów (ONS.pl)
d41gu2r

Anna Lewandowska zupełnie nie przejmuje się panującą za oknem pogodą. Gdy wszyscy owijamy się cieplej szalikiem i naciągamy czapkę na uszy, ona wraca wspomnieniami do gorącego lata. Nie chodzi jednak o to, aby poprzypominać sobie palmy, słońce i lazurową wodę. Trenerka "wszystkich Polek" poszła o krok dalej. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, które niejednego wybudziło z zimowego snu. Od samego patrzenia może zrobić się gorąco.

ZOBACZ WIDEO: Anna Lewandowska: Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje

Sportsmenka, zanurzona do ud w wodzie, pozuje w błękitnym kostiumie kąpielowym. I to nie byle jakim. Bikini jest tak wycięte, aby eksponowało idealną figurę i zgrabną pupę Lewej. Trzeba przyznać, że jest czego zazdrościć.

d41gu2r

"Jesteś prześliczną kobietą", "Pięknie wyglądasz w tym stroju ", "Cudowna figura" - czytamy opinie zachwyconych internautów.

Co ciekawe, swój komentarz pod zdjęciem zostawiła też Paulina Krupińska. "Już mi cieplej" - napisała, czym wzbudziła śmiech trenerki. A jak wam się podoba?

d41gu2r

Podziel się opinią

Share

d41gu2r

d41gu2r