ycipk-3c8yup
ycipk-3c8yup

Anna Lewandowska - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Łódź

Anna Lewandowska ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Podziel się

Anna Lewandowska – polska trenerka fitness, specjalistka do spraw żywienia, zawodniczka karate, żona Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska (z domu Stachurska) urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Pochodzi z rodziny o filmowych tradycjach. Jej ojciec - Bogdan Stachurski - jest operatorem, a mama Maria scenografką. Lewandowskaukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dyplom magistra uzyskała w roku 2013.

Największe sukcesy sportowe osiągnęła jako zawodniczka karate. W swojej karierze wywalczyła m.in. trzy medale Mistrzostw Świata (jeden srebrny i dwa brązowe), sześć medali Mistrzostw Europy (w tym dwa złote) oraz 29 medali Mistrzostw Polski (zarówno seniorskich, jak i juniorskich). Anna Lewandowska związana jest z Klubem Karate w Pruszkowie.

Od roku 2013 posiada tytuł specjalisty do spraw żywienia. Obecnie Anna Lewandowska udziela się jako instruktorka fitness oraz dietetyk. Jej porad można szukać m.in. na blogi Healthy Plan by Ann.

ycipk-3c8yup

Anna Lewandowska wyszła w roku 2013 za mąż za piłkarza Reprezentacji Polski – Roberta Lewandowskiego. W grudniu 2016 para pochwaliła się, że spodziewa się dziecka.

ycipk-3c8yup
ycipk-3c8yup