Trwa ładowanie...
d2u6vyz

Anna Lewandowska

Najnowsze informacje
2.7
(47 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Łódź

d2u6vyz
ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Anna Lewandowska – polska trenerka fitness, specjalistka do spraw żywienia, zawodniczka karate, żona Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska (z domu Stachurska) urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Pochodzi z rodziny o filmowych tradycjach. Jej ojciec - Bogdan Stachurski - jest operatorem, a mama Maria scenografką. Lewandowskaukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dyplom magistra uzyskała w roku 2013.

Największe sukcesy sportowe osiągnęła jako zawodniczka karate. W swojej karierze wywalczyła m.in. trzy medale Mistrzostw Świata (jeden srebrny i dwa brązowe), sześć medali Mistrzostw Europy (w tym dwa złote) oraz 29 medali Mistrzostw Polski (zarówno seniorskich, jak i juniorskich). Anna Lewandowska związana jest z Klubem Karate w Pruszkowie.

Od roku 2013 posiada tytuł specjalisty do spraw żywienia. Obecnie Anna Lewandowska udziela się jako instruktorka fitness oraz dietetyk. Jej porad można szukać m.in. na blogi Healthy Plan by Ann.

Anna Lewandowska wyszła w roku 2013 za mąż za piłkarza Reprezentacji Polski – Roberta Lewandowskiego. W grudniu 2016 para pochwaliła się, że spodziewa się dziecka.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u6vyz
d2u6vyz
d2u6vyz