Trwa ładowanie...

Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się definitywnie

Anna Mucha i Marcel Sora byli parą przez niemal 10 lat. Po roku separacji on znalazł sobie nową partnerkę.

Share
Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się definitywnie
Źródło: Forum
d21il9f

Anna Mucha i Marcel Sora poznali się na planie programu "Jak oni śpiewają?". Prowadzący show ujął aktorkę swoim urokiem osobistym. Choć uchodził wówczas za podrywacza, szybko się ustatkował u boku Muchy i wspólnie założyli rodzinę. Doczekali się dwójki dzieci: córki Stefanii (9 l.) i syna Teodora (6 l.).

Mucha i Sora uchodzili za zgraną parę. Oboje odnosili sukcesy zawodowe, ale życie prywatne trzymali z dala od mediów. W ubiegłym roku pojawiły się informacje o problemach w ich związku. Sora wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania.

Choć para walczyła o swój związek, próbując ratować go wspólnymi wakacjami, nie udało się. Ostatni raz publicznie pokazali się razem w styczniu 2019 r.

d21il9f

Pod koniec ubiegłego roku Mucha zaczęła podsycać plotki o powrocie do Kuby Wojewódzkiego, z którym przed laty była związana. Ale domysły ukrócił sam Wojewódzki, wyjaśniając, że łączą ich jedynie relacje koleżeńskie.

Tymczasem jak donosi "Na Żywo", paparazzi przyłapali Marcela Sorę w jednej z warszawskich restauracji. Towarzyszyła mu tajemnicza brunetka, której okazywał czułość. Było z nimi też jedno z dzieci Sory. Wszystko wskazuje na to, że nowa relacja to coś poważnego.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

d21il9f

Podziel się opinią

Share
d21il9f
d21il9f