Trwa ładowanie...

Anna Mucha rozstała się z partnerem. Nowe informacje

Anna Mucha najprawdopodobniej znowu jest singielką. Były partner jest widywany w towarzystwie innej kobiety.

Share
Anna Mucha rozstała się z partnerem. Nowe informacje
Źródło: Materiały prasowe
d368im1

Od kilku miesięcy pojawiają się plotki o kryzysie w związku Anny Muchy. Aktorka mocno strzeże swojej prywatności i nie komentuje doniesień prasowych. Para doczekała się dwójki dzieci, które wspólnie wychowują. Wygląda jednak na to, że partnerzy nie przetrwali kryzysu i każde z nich poszło w swoją stronę.

Od jakiegoś czasu Anna Mucha nie pokazywała partnera ani nie mówiła o nim publicznie. Jak podaje "Twoje Imperium", u boku mężczyzny zaczęła pojawiać się nowa kobieta. Para nie ukrywa się ze swoim uczuciem i chętnie bywają w modnych warszawskich knajpach.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

Anna Mucha milczy jak zaklęta. Na Instagramie nie podsyca plotek na temat swojej relacji z ojcem dzieci. Stara się, aby jej zawirowania miłosne nie były tematem numerem jeden w mediach. Chociaż nie tak dawno znowu było głośno o jej relacji z Kubą Wojewódzkim. Aktorka pojawiła się w knajpie dziennikarza i od razu rozeszły się plotki, że tych dwoje do siebie wróciło.

d368im1

Sam showman podkręcał atmosferę wokół tego tematu publikując w sieci wymowne posty. Na razie temat ucichł, a Anna Mucha najprawdopodobniej jest singielką.

Przypomnijmy, że gwiazda i Marcel Sora byli parą przez przez kilka lat. W 2011 r. na świat przyszła ich córka Stefania, a w 2014 r. syn Teodor. Swego czasu pojawiały się nawet informacje, że zakochani wzięli potajemny ślub. Do tej pory żadna ze stron nie potwierdziła tych wieści.

d368im1

Podziel się opinią

Share
d368im1
d368im1