Trwa ładowanie...
Bel Suono

Bel Suono – niezbędnik koncertowy

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Bel Suono, który odbędzie się 15 lutego w ICE Kraków.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bel Suono – niezbędnik koncertowy
Źródło: Materiały prasowe
didqm5g

Rozpiska godzinowa:
19:30 – Otwarcie drzwi
20:30 – koncert Bel Suono
godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sam artysta i jego management).

Wcześniej będzie można wejść do foyer ICE Kraków – od godz. 18:15, by skorzystać z szatni oraz zakupić pamiątkowe gadżety.

Zobacz wideo:

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy przybycie na wydarzenie zaplanować na moment otwarcia drzwi.

didqm5g

Uwaga! Podczas koncertu zaplanowana jest krótka przerwa.

Wejścia
Podczas koncertu będzie funkcjonować jedno wejście - wejście główne numer 1 (od strony ul. Barskiej).

Bilety
Bilety w dniu wydarzenia będzie można zakupić poprzez portal eBilet.pl lub w specjalnej przygotowanej kasie, która zostanie usytuowana w ICE Kraków przy ladzie recepcyjnej od godziny 17:00.

Dojazd / Parking
ICE Kraków jest zlokalizowane tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych, w samym sercu miasta. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, jak również z każdej innej części miasta.

didqm5g

Centrum Kongresowe ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 335 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 15 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym półtorej godziny przed i po koncercie. bilet koncertowy na parkingu można opłacić w każdym momencie, nawet zaraz po wjeździe. Pomoże to w przeciwdziałaniu kolejkom do parkometru.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obiektu znajdują się na stronie: http://icekrakow.pl/informacje-praktyczne

Istnieje również możliwość dojazdu komunikacją miejską:
linie autobusowe: 101, 112, 114, 124, 144, 162, 169, 173, 179, 184, 194, 219, 424, 469, 484, 503, 608, 610, 662;
linie tramwajowe: 18, 22, 52, 62.

didqm5g

Osoby niepełnosprawne
ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami postojowymi na parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą wind. Windy zlokalizowane są również wewnątrz budynku. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy czterema poziomami foyer. Główne wejście do budynku (od strony ulicy Barskiej) obsługiwane jest przez dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę, co ułatwia wejście do obiektu.

Gastronomia na koncercie
W przestrzeni ICE Kraków znajdują się punkty kawiarniano-barowe na dwóch poziomach foyer.

Palenie papierosów na koncercie
Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

didqm5g

Aparaty fotograficzne
Do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Szatnie
Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie - bezpłatnie.

Bankomaty
Najbliższy bankomat znajduje się w Q-Hotel oraz w Park Inn Radisson (ok. 50 m).

didqm5g

Oficjalne gadżety
Podczas wydarzenia będzie można nabyć oficjalne pamiątki związane z Bel Suono. Stoisko zlokalizowane zostanie przy ladzie recepcyjnej ICE Kraków.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

didqm5g

Podziel się opinią

Share
didqm5g
didqm5g