Trwa ładowanie...

Pianiści z Bel Suono zapraszają na koncert w Krakowie

Z powodzeniem przełamują stereotypowe wyobrażenie o muzyce klasycznej i zapewniają, że na ich koncertach z pewnością nikt nie będzie się nudził! Rosyjscy pianiści z Bel Suono zapraszają na swój jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się w przyszłym roku!

Pianiści z Bel Suono zapraszają na koncert w KrakowieŹródło: Materiały prasowe
d2m8i0i
d2m8i0i

Są przystojni, młodzi, utalentowani, a do tego ich odważne połączenia w muzyce mogą zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych melomanów!

*- Jesteśmy trzema młodymi pianistami i wszyscy ukończyliśmy renomowane Konserwatorium Moskiewskie Piotra Czajkowskiego. Głównym zamysłem naszych koncertów jest zmiana myślenia o muzyce klasycznej, jako nudnej i przybliżenie ich do nowego, modernistycznego świata gatunku classical crossover *– zapewniają pianiści z Bel Suono.

Vasilij Opalev, Kirill Gushin i Maxim Tarasov zapraszają na koncert miłośników muzyki klasycznej w nieco innym wydaniu i zdradzają, czego można się spodziewać na ich polskim występie.

Koncert Bel Suono odbędzie 15 lutego 2019 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety dostępne są na www.prestigemjm.com.

d2m8i0i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m8i0i