ycipk-9cjcms

Bohosiewicz bierze ślub. Wiemy kiedy

Od lat związana jest z biznesmanem Tomaszem Kwaśniewskim. Wcześniej zwlekali ze ślubem, ale w końcu przyszedł czas, żeby to zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz (Instagram.com)
ycipk-9cjcms

Maja Bohosiewicz nie ukrywa, że przygotowuje się do ślubu. Na swoim profilu na Instagramie chętnie opowiada o uroczystości, pokazuje zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej i zapewnia, że ma wsparcie swojej wedding plannerki.

Okazuje się, że aktorka powie ukochanemu "tak" już niebawem.

ycipk-9cjcms

- Data ich ślubu nie jest przypadkowa. Oboje kochają się dobrze bawić, więc stwierdzili, że nie ma lepszego dnia na ślub i wesele niż Sylwester - podaje "Fakt".

Bohosiewicz złoży przysięgę Tomaszowi Kwaśniewskiemu w urzędzie stanu cywilnego. Do tej pory para nie myślała o tym, aby się pobrać. Dlaczego zmienili zdanie?

- Zdecydowali się na ślub ze względów praktycznych. Mają już dwójkę dzieci, więc poważniej podchodzą do tematu rodziny. Nie wyobrażają sobie na przykład, by mieli kłopoty z dowiadywaniem się o swoim stanie zdrowia, gdyby trafili do szpitala - podaje informator tabloidu.

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski mają dwoje dzieci: synka Zacharego i córkę Leonkę. Od lat uchodzą za jedną z najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie.

ycipk-9cjcms

ZOBACZ TAKŻE: Maja Bohosiewicz zniechęca do macierzyństwa? "Najbardziej zarobiona matka w Polsce"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-9cjcms

ycipk-9cjcms
ycipk-9cjcms