Trwa ładowanie...
d3umuho

Bohosiewicz bierze ślub. Wiemy kiedy

Od lat związana jest z biznesmanem Tomaszem Kwaśniewskim. Wcześniej zwlekali ze ślubem, ale w końcu przyszedł czas, żeby to zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz (Instagram.com)
d3umuho

Maja Bohosiewicz nie ukrywa, że przygotowuje się do ślubu. Na swoim profilu na Instagramie chętnie opowiada o uroczystości, pokazuje zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej i zapewnia, że ma wsparcie swojej wedding plannerki.

Okazuje się, że aktorka powie ukochanemu "tak" już niebawem.

d3umuho

- Data ich ślubu nie jest przypadkowa. Oboje kochają się dobrze bawić, więc stwierdzili, że nie ma lepszego dnia na ślub i wesele niż Sylwester - podaje "Fakt".

Bohosiewicz złoży przysięgę Tomaszowi Kwaśniewskiemu w urzędzie stanu cywilnego. Do tej pory para nie myślała o tym, aby się pobrać. Dlaczego zmienili zdanie?

- Zdecydowali się na ślub ze względów praktycznych. Mają już dwójkę dzieci, więc poważniej podchodzą do tematu rodziny. Nie wyobrażają sobie na przykład, by mieli kłopoty z dowiadywaniem się o swoim stanie zdrowia, gdyby trafili do szpitala - podaje informator tabloidu.

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski mają dwoje dzieci: synka Zacharego i córkę Leonkę. Od lat uchodzą za jedną z najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Bohosiewicz zniechęca do macierzyństwa? "Najbardziej zarobiona matka w Polsce"

d3umuho

Podziel się opinią

Share

d3umuho

d3umuho