Trwa ładowanie...

Maja Bohosiewicz od 2 miesięcy nie pije alkoholu. Efekt? "Mogę pracować jak dzika"

Aktorka na Instagramie pochwaliła się swoją abstynencją. Niedawno całkowicie zrezygnowała ze spożywania alkoholu. Już widzi zalety nowego stylu życia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Maja Bohosiewicz od 2 miesięcy nie pije alkoholu. Efekt? "Mogę pracować jak dzika"Źródło: Instagram.com
d1zikau
d1zikau

Bohosiewicz intensywnie pracuje na planie. Dla aktorki kolejne dni zdjęciowe łączą się z bardzo dużą ilością przepracowanych godzin, brakiem czasu na odpoczynek, a nawet sen. A przecież Maja na dodatek prowadzi własny biznes i wychowuje dwoje dzieci. Nic dziwnego, że zazwyczaj jest wyczerpana. Okazuje się, że odkryła sposób, by temu zaradzić.

Młoda mama napisała: "Jestem w trakcie kręcenia serialu. Główna rola oznacza mniej więcej tyle, że jestem na planie 12h i 12h pracuję. Jakieś dwa miesiące temu postanowiłam nie pić w ogóle alkoholu. Nie żebym jakoś piła często czy dużo, ale kieliszek wina do kolacji, drink ze znajomymi, okazje zawsze się znajdowały. Okazuje się więc, że mogę spać 4h w nocy, wstawać o 5 rano, pracować jak dzika i jeszcze ani razu nie poczułam, że zaraz nie wydolę.

Zupełnie inaczej czuję się po spożyciu alkoholu, jakiegokolwiek. Następne kilka dni to zbieranie z podłogi własnych myśli, zmęczenie, rozdrażnienie i zero cierpliwości. Wiem, że obecnie jest moda na drineczki, proseczka i inne takie takie, ale pamiętajmy, że trucie się wódą nie idzie w parze z holistycznym podejściem do zdrowia, bio eko i spa. Na razie mi dobrze i pomimo tony słodyczy którą ostatnio zajadam waga jakoś nie skacze, woda się nie zatrzymuje, a skóra jakby nawilżona choć eksploatowana na maxa. Buziunie moje kochane. Kto nie pije ten z policji albo w ciąży albo ze mną w grupie. No kto?".

Natychmiast odezwały się internautki, które podobnie jak Bohosiewicz nie piją alkoholu: "Nie miałam alkoholu w ustach już prawie 2,5 roku. Bawię się świetnie na wszystkich imprezach i również budzę się wyspana - nieważne czy śpię godzinę, pięć czy dwanaście", "Trzymam kciuki. W tym nie piciu jedno jest trudne, a mianowicie nasze polskie 'ze mną się nie napijesz??'. True story. I te aluzje, że może ciąża", "Nie piję alkoholu od ponad 4 lat. Początkowo zdarzało się od 'wielkiego wyjścia'. To najlepsze co mogłam dla siebie zrobić".

d1zikau

Fanki aktorki słusznie zauważyły, że w Polsce nie tak łatwo jest nie pić, a brak zainteresowania alkoholem inni tłumaczą sobie zwykle ciążą lub chorobą, a nie zdrowym stylem życia. Ciekawe, czy po wpisie Bohosiewicz pojawią się plotki, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka. Jak sądzicie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zikau
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zikau