Trwa ładowanie...
d104aa1

Maja Bohosiewicz od 2 miesięcy nie pije alkoholu. Efekt? "Mogę pracować jak dzika"

Aktorka na Instagramie pochwaliła się swoją abstynencją. Niedawno całkowicie zrezygnowała ze spożywania alkoholu. Już widzi zalety nowego stylu życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie pije, za to je słodycze, ale i tak nie tyje
Nie pije, za to je słodycze, ale i tak nie tyje (Instagram.com)
d104aa1

Bohosiewicz intensywnie pracuje na planie. Dla aktorki kolejne dni zdjęciowe łączą się z bardzo dużą ilością przepracowanych godzin, brakiem czasu na odpoczynek, a nawet sen. A przecież Maja na dodatek prowadzi własny biznes i wychowuje dwoje dzieci. Nic dziwnego, że zazwyczaj jest wyczerpana. Okazuje się, że odkryła sposób, by temu zaradzić.

Młoda mama napisała: "Jestem w trakcie kręcenia serialu. Główna rola oznacza mniej więcej tyle, że jestem na planie 12h i 12h pracuję. Jakieś dwa miesiące temu postanowiłam nie pić w ogóle alkoholu. Nie żebym jakoś piła często czy dużo, ale kieliszek wina do kolacji, drink ze znajomymi, okazje zawsze się znajdowały. Okazuje się więc, że mogę spać 4h w nocy, wstawać o 5 rano, pracować jak dzika i jeszcze ani razu nie poczułam, że zaraz nie wydolę.

Zupełnie inaczej czuję się po spożyciu alkoholu, jakiegokolwiek. Następne kilka dni to zbieranie z podłogi własnych myśli, zmęczenie, rozdrażnienie i zero cierpliwości. Wiem, że obecnie jest moda na drineczki, proseczka i inne takie takie, ale pamiętajmy, że trucie się wódą nie idzie w parze z holistycznym podejściem do zdrowia, bio eko i spa. Na razie mi dobrze i pomimo tony słodyczy którą ostatnio zajadam waga jakoś nie skacze, woda się nie zatrzymuje, a skóra jakby nawilżona choć eksploatowana na maxa. Buziunie moje kochane. Kto nie pije ten z policji albo w ciąży albo ze mną w grupie. No kto?".

Natychmiast odezwały się internautki, które podobnie jak Bohosiewicz nie piją alkoholu: "Nie miałam alkoholu w ustach już prawie 2,5 roku. Bawię się świetnie na wszystkich imprezach i również budzę się wyspana - nieważne czy śpię godzinę, pięć czy dwanaście", "Trzymam kciuki. W tym nie piciu jedno jest trudne, a mianowicie nasze polskie 'ze mną się nie napijesz??'. True story. I te aluzje, że może ciąża", "Nie piję alkoholu od ponad 4 lat. Początkowo zdarzało się od 'wielkiego wyjścia'. To najlepsze co mogłam dla siebie zrobić".

d104aa1

Fanki aktorki słusznie zauważyły, że w Polsce nie tak łatwo jest nie pić, a brak zainteresowania alkoholem inni tłumaczą sobie zwykle ciążą lub chorobą, a nie zdrowym stylem życia. Ciekawe, czy po wpisie Bohosiewicz pojawią się plotki, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka. Jak sądzicie?

d104aa1

Podziel się opinią

Share

d104aa1

d104aa1