Trwa ładowanie...
14-08-2014 08:27

Dariusz K. zostaje za kratkami!

Dariusz K. zostaje za kratkami!
d1hnkkc
d1hnkkc

Warszawski sąd odrzucił zażalenie Dariusz K.! Celebryta zostaje za kratami.

Jak dowiedział się tvp.info, K. nie wyjdzie na wolność.

_**Warszawski sąd nie uwzględnił w środę zażalenia znanego muzyka i byłego męża Edyty Górniak i podtrzymał tym samym decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu**_ - czytamy na stronie portalu.

Przypomnijmy, że muzyk został aresztowany po tym, jak zabił na pasach przechodzącą przez jezdnię kobietę. Do tego wyszło na jaw, że prowadził wówczas samochód pod wpływem kokainy.

d1hnkkc

Wcześniej obrońca Dariusza K. wniósł do sądu zażalenie na aresztowanie muzyka. Zdaniem obrony środek zapobiegawczy zastosowany wobec K. jest zbyt surowy - informuje tvp.info.

Okazało się także, że kluczowe dla sprawy są zeznania świadka, który do tej pory nie był w stanie na chłodno podejść do całego zdarzenia.

Z naszych ustaleń wynikało, że do prokuratury zgłosił się świadek wypadku z 13 lipca, który tuż po zdarzeniu był w zbyt dużym szoku, aby opowiedzieć co widział. Osoba ta zeznała, że widziała jak starsza kobieta wchodzi na przejście dla pieszych na zielonym świetle, gdy nagle uderzyło w nią szybko jadące BMW - czytamy w portalu.

d1hnkkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1hnkkc