Trwa ładowanie...
d18namo

Ewa Minge o pracy Kingi Dudy u boku ojca

Kinga Duda została ostatnio społecznym doradcą swojego ojca prezydenta. Ewa Minge w kilku zdaniach skomentowała przyjęcie przez nią pracę w Pałacu Prezydenckim. Projektantka jak zawsze trafia w samo sedno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Minge o Kindze Dudzie
Ewa Minge o Kindze Dudzie (East News)
d18namo

Kinga Duda ma 25 lat. Jest prawniczką, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law w Waszyngtonie.

Uczestniczyła w licznych międzynarodowych konkursach z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów, a jako wolontariuszka wspierała m.in. prace legislacyjne w Biurze Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP.

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Teraz Kinga Duda ma doradzać własnemu ojcu w podejmowaniu decyzji dotyczących młodego pokolenia Polaków. 24-latka została społecznym doradcą swojego ojca.

Ewa Minge skomentowała jej nowy punkt w CV.

"Niektórzy zarzucą Kindze, że zależy jej na wpisie do CV, ale przecież ona ma w CV wpisane, że jest córką prezydenta! To wystarczy, aby zrobić na przyszłych pracodawcach wrażenie" - mówiła w rozmowie z "Fleszem" Ewa Minge.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d18namo

Podziel się opinią

Share
d18namo
d18namo