Trwa ładowanie...
d4al0av

Ewa Minge pokazała syna. "Człowiek wybitny i wyjątkowy"

Ewa Minge opublikowała na Instagramie wzruszający post o swoim synu Gasparze. Projektantkę rozpiera matczyna duma.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Minge jest dumna z syna
Ewa Minge jest dumna z syna (ONS)
d4al0av

Ewa Minge jest matką dwóch dorosłych synów: 29-letniego Oskara i 25-letniego Gaspara. Zdjęcia tego drugiego, od dzieciństwa, aż po dorosłość, trafiły na Instagram projektantki. Gaspar obronił właśnie pracę magisterską z psychologii i dostał zaproszenie na doktorat. Minge jest z niego bardzo dumna, co wyraziła w opisie:

"Kiedy się urodził, prawie nie sypiał. Tak zapamiętałam głównie ten okres. Później, jak to z dziećmi, mnóstwo pracy i miłości, złości i radości, bo żadna z nas święta nie jest i dziecko, poza byciem cudem, cuduje także w swoim życiu strasznie. Był i jest jednak moim wielkim darem od Boga" – zaczęła wpis Minge.

Później opisała cechy charakteru swojego syna: "Łączy w sobie cechy pozornie sprzeczne, ale to one powodują, że jest człowiekiem wybitnym i wyjątkowym. Etyka i moralia nie z tej epoki, odwaga wojownika wschodu i takie umiejętności w sportach walki. Równie sprawnie włada mieczem jak językiem, a piękny umysł i upór, to podstawa jego sukcesów. Pokora i skromność niespotykane w dzisiejszych czasach i rodzinnych możliwościach. A po drugiej stronie buta w słusznej sprawie i walka o prawdę. Nie ma naginania zasad, bo się opłaci [...]. Lojalny do bólu i zawsze za swoimi ludźmi. Tych samych przyjaciół ma od zawsze".

d4al0av

"Nie oceniajmy. Zostawmy to dla siebie". Ewa Minge o promowaniu ciałopozytywności

Projektantka pochwaliła się też sukcesem syna: "Wczoraj obronił pracę dyplomową z psychologii na pięć z wyróżnieniem i z zaproszeniem do doktoratu. Kiedy mam zły dzień, natychmiast go wyłapuję i jest jedynym człowiekiem, który potrafi mnie, złamaną chwilowo siłaczkę, przeprowadzić przez nizinę i postawić ku słońcu […]. Miłości dla moich synów mam za swoje, pełniąc role matki i ojca, mocno muszę się starać, aby ta miłość nie przesłoniła mi rozumu. Dumna mnie rozpiera, popłynęły łzy wzruszenia i kolejne marzenie zaliczone. Nie, nie to żeby mieć magistra psychologii w domu, który opowiada, gdzie teraz będzie kontynuował edukację, ale żeby zobaczyć szczęście zwycięstwa i spełnienia u swojego dziecka".

Minge wieku 21 lat wyszła za mąż. To z tego związku ma swoich synów. Po 13 latach małżeństwa doszła do wniosku, że uczucia w tej relacji się wypaliły. Mąż zgodził się na rozwód, pod warunkiem, że zatrzyma cały majątek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av