Trwa ładowanie...
d2zwbvk

Małgorzata Rozenek ma powód do świętowania. Minął już tydzień

Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie ze swoim synem. Perfekcyjna Pani Domu chciała uczcić fakt, że Henio jest już na świecie cały tydzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek ma powód do świętowania. Minął już tydzień
Małgorzata Rozenek ma powód do świętowania. Minął już tydzień (ONS.pl)
d2zwbvk

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spełnili swoje marzenie i zostali rodzicami! Dla piłkarza jest to pierwszy raz. Choć był już żonaty dwa razy, żadna z jego poprzednich żon nie urodziła mu dziecka. Na to maleństwo małżonkowie czekali od lat. Ich starania przez długi czas kończyły się niepowodzeniem. Dopiero dzięki in vitro Rozenek udało się zajść w ciążę.

Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Z ciąży zrobiła medialne wydarzenie

Małżeństwo Majdanów bardzo często zamieszcza rodzinne zdjęciach na swoich profilach w mediach społecznościowych. Szczególnie odkąd urodził się ich pierwszy, wspólny syn. Tym razem Małgorzata Rozenek ma powody do świętowania, gdyż Henio skończył swój pierwszy tydzień życia. Perfekcyjna Pani uwieczniła to zdjęciem na Instagramie.

d2zwbvk

"Dziś Henryczek skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę, a co? jak szaleć, to szaleć. Postanowiliśmy również w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją. Małe a cieszy" - napisała Małgosia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zwbvk

Podziel się opinią

Share

d2zwbvk

d2zwbvk