ycipk-431mco

Małgorzata Socha milionerką!

Małgorzata Socha ma teraz wyjątkowo dobrą passę. Kolejne kontrakty zasilają jej konto. I to nie małymi sumami. Tabloid sprawdził, ile aktorka zarobiła w tym roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha (ONS.pl)
ycipk-431mco

Małgorzata Socha może być z siebie zadowolona. Gwiazda jest teraz u szczytu popularności i zamierza to wykorzystywać. Jak wyliczył tabloid, oprócz pracy aktorskiej, ostatnio wzięła udział w pięciu dużych kampaniach, za co zgarnęła potężną sumę.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bon: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

ycipk-431mco

Małgorzatę Sochę kojarzymy teraz głównie z seriali "Przyjaciółki" i "Na wspólnej". Jak podaje "Super Express", za obie role w ciągu roku potrafi wyciągnąć nawet 300 tys. zł.

Ale to nie wszystko. Niedługo do kin wchodzi film "Jak poślubić milionera?", w którym Socha została obsadzona w jednej z głównych ról. Za udział w produkcji wg tabloidu wzięła 200 tys. zł.

Nie jest jednak tajemnicą, że gwiazdy największe stawki zgarniają za grę w reklamach. Obecnie największą kampanią Małgorzaty Sochy jest promowanie sieci mebli, za co wg "Super Expressu" mogła zainkasować nawet pół miliona zł.

Jakiś czas temu została też twarzą świątecznej reklamy znanej marki biżuteryjnej. Za ten kontrakt na jej konto wpadło ok. 300 tys. zł.

ycipk-431mco

Jak dalej wylicza tabloid, aktorka ma swoją kolekcję ubrań zaprojektowaną dla jednej z firm. Ponadto, w jednej z reklam zachęca do noszenia soczewek, a w jeszcze innej, do picia soków dla dzieci.

Poza tym reklamy i praca aktorska to nie jedyne źródło dochodu gwiazdy. Małgorzata Socha jest aktywna w social mediach. Na jej profilu na Instagramie co rusz pojawiają się posty sponsorowane, za które też zgarnia niemałe stawki, bo nawet kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie.

Jak podsumowuje tabloid, aktorka w tym roku zarobiła łącznie ok. 2 mln zł.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-431mco

ycipk-431mco
ycipk-431mco