ycipk-2e7gsq

Paul Raymond nie żyje

Paul Raymond był członkiem legendarnego zespołu UFO. Jego śmierć zszokowała fanów na całym świecie. "Zawsze będę go kochać i mam nadzieję, że spotkamy się po tamtej stronie" - napisała zrozpaczona partnerka muzyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł Paul Raymond, muzyk związany z grupą UFO
Zmarł Paul Raymond, muzyk związany z grupą UFO (East News, Fot: East News)
ycipk-2e7gsq

Paul Raymond zmarł w wieku 73 lat. Był legendą sceny. Dołączył do legendarnego zespołu UFO w 1976 roku. Po raz pierwszy można było go usłyszeć w albumie "Lights Out" wydanym zaledwie rok później. I chociaż w 1980 roku opuścił skład zespołu, to potem do niego wrócił. Brał też udział w ostatniej trasie koncertowej zespołu z okazji 50-lecia jej istnienia. Informacja o śmierci muzyka jest miażdżąca nie tylko dla członków zespołu, ale także dla fanów i najbliższych Raymonda.

Przyczyną śmierci klawiszowca i gitarzysty zespołu UFO był zawał serca. Smutną wieść za pomocą Facebooka przekazała jego partnerka.

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina, artyści i fani pożegnali Korę. "Umarła moja rockowa matka"

ycipk-2e7gsq

"Z rozdartym sercem, ze łzami i z bólem informuję was, że wspaniały i ukochany Paul Raymond dzisiaj zmarł. Lekarze próbowali go reanimować, co początkowo im się udało, ale jego organizm znowu doznał zapaści i już nic nie można było zrobić. Zmarł na zawał serca: - napisała w oficjalnym oświadczeniu.

"Z radością przyjął ostatnie koncerty UFO w Wielkiej Brytanii i Irlandii i nie mógł się doczekać dalszej części trasy. To zdjęcie zostało zrobione w ostatnią środę tuż przed opuszczeniem hotelu i powrotem do Niemiec. Zawsze będę go kochać i mam nadzieję, że spotkamy się po tamtej stronie" - dodała rozgoryczona partnerka Paula Raymonda.

ycipk-2e7gsq

UFO do dziś należy do najpopularniejszych brytyjskich zespołów hardrockowych. Przez jego skład przewinęli się tacy muzycy, jak Mick Bolton, Michael Schenker, Aynsley Dunbar czy Jason Bonham.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2e7gsq

ycipk-2e7gsq
ycipk-2e7gsq