Trwa ładowanie...

Robert Gawliński chce być dziadkiem

Jego żonie natomiast niezbyt spieszy się do roli babci. Małżonkowie mają już dorosłych synów, więc prawdopodobne jest, że marzenia artysty spełnią się lada chwila.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Robert Gawliński chce być dziadkiemŹródło: ONS.pl
d1hejir
d1hejir

Robert Gawliński o swoim pragnieniu bycia dziadkiem powiedział w rozmowie z "Na żywo". Piosenkarz ma 54 lata i jest gotowy do tej poważnej roli. - Tak, chciałbym już pochylić się nad takim małym człowiekiem, pobawić się z nim, poczytać - wyznał wokalista Wilków.

Okazuje się, że choć Gawliński w myślach już przewija wnuczęta, jego żona nie ma na to ochoty. - (...) Monika nie jest jeszcze gotowa, by zostać babcią - wyznał 54-letni gwiazdor.

Gawliński ma dwóch synów. Beniamin i Emanuel to bliźniacy, mają po 25 lat. Piosenkarz liczy na to, że jego pociechy ustatkują się u boku obecnych partnerek i założą własne rodziny. Co ciekawe, nie miałby nic przeciwko, gdyby młode pary zamieszkały razem z Gawlińskimi. Synowie wciąż jeszcze nie opuścili rodzinnego gniazda.

- Obaj mają dziewczyny. Dom jest spory, więc gdyby chcieli, to mogą nawet ze swoimi rodzinami z nami zamieszkać - stwierdził wokalista.

Gawliński ma dobry kontakt z dziećmi, szczególnie z Beniaminem, z którym współpracuje. Chłopak jest muzykiem - gra na klawiszach i gitarze, razem z ojcem nagrywał płytę "Przez dziewczyny". Emanuel gra na basie, ale zamiast działać u boku znanego taty, rozwija się we własnym zespole. Poza tym kończy studia, studiuje rekreację i turystykę.

d1hejir

Robert i jego żona mają liberalne podejście do wychowania, dlatego synowie ich uwielbiają. Warto dodać, że muzyk jest ze swoją partnerką już od 30 lat! Tak długi staż w show-biznesie to rzadkość. Para nadal jest ze sobą szczęśliwa, więc podejrzewamy, że i w kwestii wnuków, małżonkowie dojdą do porozumienia.

Zobacz: Gawliński o przygodach w trasie!

Robert Gawliński ONS.pl
Robert Gawliński Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1hejir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hejir