Trwa ładowanie...
d47tu3k
News

Anna Mucha trafiła do szpitala!

Anna Mucha nie dotarła do Gorzowa Wielkopolskiego na spektakl, w których gra jedną z głównych ról. Jak poinformował "Super Express", gwiazda zasłabła po drodze i trafiła do szpitala. W jakim jest stanie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha
Anna Mucha (ONS.pl)
d47tu3k

Aktorka miała wystąpić na dużej scenie Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Spektakl został niestety odwołany.

Z przykrością informujemy, iż z powodu problemów zdrowotnych aktorki jesteśmy zmuszeni przełożyć spektakl Single po japońsku. (…) Dokładna data i godzina przełożonego spektaklu zostanie podana w najbliższy wtorek 11 października. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku problemów z dotarciem na spektakl w nowym terminie bilety można zwracać w miejscach ich zakupu - czytamy na stronie teatru.

Jak poinformował "Super Express", w jednym z wielkopolskich szpitali aktorce podano kroplówkę.

d47tu3k

Po wstępnych badaniach wydaje się, że jej organizm jest wycieńczony. Brak mu minerałów, a sama aktorka jest po prostu przemęczona - czytamy w gazecie. Teraz Ania dochodzi do siebie, ale będzie musiała przeprowadzić wiele badań, by się dowiedzieć, czy z jej zdrowiem nie dzieje się coś poważniejszego - zdradził przyjaciel Muchy.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

   ONS.pl

ZOBACZ TEŻ: 10 najbardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu

d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k