Trwa ładowanie...
d2qj15d

Kinga Rusin usunęła słynny post z Adele

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zaledwie dobę po opublikowaniu zdjęcia z Adele, które obiegło media na całym świecie, Kinga Rusin usunęła post z Instagrama. Już nic nigdy nie będzie takie samo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kingę Rusin przerosło zainteresowanie jej osobą
Kingę Rusin przerosło zainteresowanie jej osobą (East News)
d2qj15d

Kinga Rusin zachowała się jak każdy z nas, gdyby trafił na imprezę ze swoimi idolami. Dziennikarka po Oscarach znalazła się na przyjęciu organizowanym przez Beyonce i Jay-Z. Nie zrobiła wiele zdjęć, bo na wejściu odbierano gościom telefony, ale jedno wystarczyło, by cały świat o nim mówił. Po zakończonym evencie Rusin udało się sfotografować ze szczuplutką Adele. Kinga opisała również, co działo się za zamkniętymi drzwiami rezydencji w Hollywood. Tańczyła z Jay-Z, wzięła pizzę od Charlize Theron, a Beyonce zazdrościła jej kreacji. Brzmi jak sen.

Post Rusin z Instagrama cieszył się olbrzymią popularnością. Napisały o nim między innymi People czy Daily Mail. Najwyraźniej jednak rosnące zainteresowanie przerosło polską dziennikarkę, bo w nocy z wtorku na środę usunęła zdjęcie z Adele.

"Chowam go do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin" - wyjaśniła w nowym poście, pod którym zablokowała możliwość komentowania.

d2qj15d

Nie kryjemy rozczarowania. Rusin miała swoje 5 minut w światowych mediach, które jednym kliknięciem zaprzepaściła.

d2qj15d

Podziel się opinią

Share
d2qj15d
d2qj15d