Trwa ładowanie...

Kuba Strzyczkowski został wiceprezesem Radia 357

Kuba Strzyczkowski pochwalił się funkcją, jaką będzie sprawował w nowo powstałym radiu 357. Nie chciał brać na siebie obowiązków redakcyjnych.

Share
Kuba Strzyczkowski
Kuba StrzyczkowskiŹródło: East News, fot: East News
d3twdjf

Po licznych odejściach z radiowej Trójki, legendy upadającego radia otworzyły z Wojciechem Mannem na czele Radio Nowy Świat. Marek Niedźwiecki i Kuba Strzyczkowski wyszli z własną inicjatywą. Niedawno otworzyli konkurencyjną rozgłośnię - radio 357.

Marek Niedźwiecki współpracował z radiową Trójką w latach 1982-2007 i 2010-2020. 17 maja tego roku oświadczył, że złożył wypowiedzenie i nie będzie już prowadził audycji na antenie stacji. To pokłosie afery związanej z notowaniem Listy Przebojów Trójki z 15 maja, kiedy wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój", ale dyrekcja unieważniła wyniki.

"W łóżku z Oskarem". Dagmara Kaźmierska o show "Królowe życia": Sława nie jest mi potrzebna

Dziennikarz nie zamierzał zwlekać i wraz Kubą Strzyczkowskim, który 5 października odszedł z Trójki, ogłosili otwarcie nowej niezależnej rozgłośni Radia 357.

d3twdjf

Jak podał portal wirtualnemedia.pl, Kuba Strzyczkowski oficjalnie zostanie wiceprezesem radia.

"Koledzy zaproponowali mi stanowisko wiceprezesa spółki, w której udziały będą mieli dziennikarze tworzący to radio. Wolałbym unikać stanowiska redakcyjnego i skupić się na działalności antenowej" - powiedział w rozmowie z portalem Strzyczkowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3twdjf

Podziel się opinią

Share
d3twdjf
d3twdjf