Trwa ładowanie...

Adele wniosła o rozwód. Para była razem 7 lat

Pięć miesięcy po ogłoszeniu rozstania Adele złożyła papiery rozwodowe. Już za chwilę małżeństwo z Simonem Koneckim będzie historią.

Adele wniosła o rozwód. Para była razem 7 latŹródło: Getty Images
d1acd8s
d1acd8s

Informację podało internetowe wydanie "People". Adele złożyła papiery rozwodowe w Los Angeles. Jednak nikogo to nie powinno dziwić. Od 5 miesięcy wiadomo, że para zakończyła kilkuletni związek.

ZOBACZ TEŻ: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Przypomnijmy. 31-letnia Adele i 45-letni Simon Konecki tworzyli parę przez 7 lat. W 2012 r. na świat przyszedł ich syn Angelo James.

d1acd8s

W 2016 r. po 5 latach związku zdecydowali się na sekretny ślub, o którym opinia publiczna dowiedziała się dopiero rok później podczas rozdania Grammy.

- Grammy, doceniam to. Akademio - kocham was. Mój managerze, mój mężu, mój synu - jesteście jedyną przyczyną, dla której to robię - powiedziała ze sceny odbierając nagrodę.

19 kwietnia 2019 r. para wydała oświadczenie. Czytamy w nim m.in., że Adele i Simon rozstają się w przyjaźni.

Informacja o ich rozstaniu odbiła się głośnym echem, bo wydawało się, że tworzą parę idealną. Wkrótce po ukazaniu się oświadczenia, "The Sun" opublikował rozmowę z osobą z otoczenia artystki:

- To jest bardzo smutna sytuacja. Adele i Simon prowadzili osobne życia już od jakiegoś czasu. Wśród ich przyjaciół było dobrze wiadomo, że tym razem nie uda im się tego rozwiązać. Próbowali przez lata, ale w końcu trzeba zaakceptować fakt, że coś po prostu się nie uda.

Jak donosi "People", Adele i Konecki zawierając małżeństwo, podobno nie podpisali intercyzy. Jednak, jeśli wierzyć doniesieniom, zarówno kwestie dotyczące finansów i wychowania syna są już dogadane. Rodzice zobowiązali się do wspólnego wychowywania Angelo.

d1acd8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1acd8s