Trwa ładowanie...
Megafon.pl
06-03-2017 07:30

Potwierdziło się to, o czym plotkowano od dawna. Adele: Jestem mężatką!

Adele potwierdziła, że wyszła za mąż za ojca swojego dziecka, Simona Koneckiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Potwierdziło się to, o czym plotkowano od dawna. Adele: Jestem mężatką!Źródło: ONS.pl
d2in7w4
d2in7w4

Plotki o tym, że gwiazda popu zmieniła stan cywilny krążą od pewnego czasu. Podczas występu w Brisbane, w Australii, zapowiadając piosenkę "Someone Like You" artystka wyjawiła, że wyszła za mąż. - Jak straszne nie byłyby rozstania, jak gorzkie i pogmatwane, ile chaosu wprowadzają do życia, uczucie kiedy się w kimś zakochujesz jest najlepszym na świeci i jestem od niego uzależniona - powiedziała z sceny gwiazda. - Oczywiście, już więcej mnie to nie czeka, bo jestem mężatką.

Wcześniej, podczas gali Grammy w lutym, wokalistka nazwała Koneckiego jej mężem. Para miała się pobrać podczas kameralnej ceremonii w czasie świąt Bożego Narodzenia. Zaczęli spotykać się w 2011 roku. Zakochani wychowują 4-letniego syna, Angelo.

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2in7w4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2in7w4