Trwa ładowanie...
d299tza
Megafon.pl
News

Potwierdziło się to, o czym plotkowano od dawna. Adele: Jestem mężatką!

Adele potwierdziła, że wyszła za mąż za ojca swojego dziecka, Simona Koneckiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Potwierdziło się to, o czym plotkowano od dawna. Adele: Jestem mężatką!
(ONS.pl)
d299tza

Plotki o tym, że gwiazda popu zmieniła stan cywilny krążą od pewnego czasu. Podczas występu w Brisbane, w Australii, zapowiadając piosenkę "Someone Like You" artystka wyjawiła, że wyszła za mąż. - Jak straszne nie byłyby rozstania, jak gorzkie i pogmatwane, ile chaosu wprowadzają do życia, uczucie kiedy się w kimś zakochujesz jest najlepszym na świeci i jestem od niego uzależniona - powiedziała z sceny gwiazda. - Oczywiście, już więcej mnie to nie czeka, bo jestem mężatką.

Wcześniej, podczas gali Grammy w lutym, wokalistka nazwała Koneckiego jej mężem. Para miała się pobrać podczas kameralnej ceremonii w czasie świąt Bożego Narodzenia. Zaczęli spotykać się w 2011 roku. Zakochani wychowują 4-letniego syna, Angelo.

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

ONS.pl
ONS.pl
d299tza

Podziel się opinią

Share

d299tza

d299tza