wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Była żona Salety chce mieć trzecie dziecko?

Była żona Salety chce mieć trzecie dziecko?

Ewa Pacuła wykazała się nie lada odwagą. Kilka miesięcy temu 39-letnia była modelka urodziła córeczkę. To jej drugie dziecko. Pierwsza córka Pacuły, 16-letnia Nicole, jest owocem jej związku z Przemysławem Saletą.

W wywiadzie dla tygodnika Twoje Imperium Pacuła zdradza, że macierzyństwo jest jej ogromnym szczęściem. Była żona Przemysława Salety nie wyklucza, że zdecyduje się na trzecie dziecko!

Mój poprzedni związek spowodował, że nie myślałam już o macierzyństwie. Ale obecny wniósł nowy oddech w moje życie. Drugie dziecko jest owocem wielkiej miłości. A po tak dobrym doświadczeniu, jakim jest pojawienie się małej Zuzi w naszym życiu, chętnie rozważę ponowne macierzyństwo. Zwłaszcza, że zawsze uważałam, że duże rodziny są najlepsze i sama bardzo chciałam taką mieć - mówi w rozmowie z Twoim Imperium Pacuła.

16-letnia Nicole świetnie radzi sobie w roli opiekuńczej starszej siostry. Ciekawe kiedy doczeka się młodszego brata...

Sara May: "Jestem na zdjęciu za ładna"

Serialowe skandale, które poruszyły widzów

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
szczęśliwabezdzietna 23 listopada 2010 godz.: 14:06
0 0 Zgłoś Odpowiedz
Coś takiego! A ja nie chcę ani jednego!
anonymous 23 listopada 2010 godz.: 20:28
0 0 Zgłoś Odpowiedz
i gdzie ta odwaga? moze w Polsce rodza tylko kobiety 20-letnie Na calym swiecie rodzenie po 30tce czy 40tce drugiego czy trzeciego dziecka to norma. Nie widze tutaj zadnej "odwagi". O ile kobieta jest zdrowa to jest najnormalniejsza rzecz pod sloncem. Tak wiec przestancie wypisywac bzdury i przestancie glupimi komentarzami robic ludizom wode z mozgu. Zaraz sie okaze ze kazda kobieta po 30tce w Polsce to juz babcia ktora dziecko moze miec tylko z invtro...
kinia 23 listopada 2010 godz.: 14:10
0 0 Zgłoś Odpowiedz
Brawo!! Ma pani racje , rodzina to jest to co najwazniejsze w zyciu.......a jeszcze duza to juz super szczescie!!Dziwie sie ludziom ,ktorych stac na kilkoro dzieci a ledwie zdolaja jedno urodzic ,wychowac..............samoluby!!
HOT Galerie