Trwa ładowanie...
d14pklu

Agnieszka Hyży

Najnowsze informacje
3.2
(14 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Mysłowice

d14pklu
AKPA
Źródło: AKPA

Agnieszka Hyży – polska prezenterka telewizyjna i dziennikarska. Była modelka.

Agnieszka Hyży (z domu Popielewicz) urodziła się 19 marca 1985 roku w Mysłowicach. Dorastała w Katowicach, gdzie ukończyła szkołę średnią oraz rozpoczęła studia. Następnie przeniosła się na Uniwersytet Warszawski, na którym zdobyła dyplom z zakresu socjologii.

Agnieszka Hyży rozpoczęła karierę w roku 2002. Zgłosiła się wówczas ze swoją mamą do konkursu piękności „Matka i córka” organizowanego przez firmę Orliflame. Dzięki temu Hyży została twarzą marki przez kolejny rok.

Agnieszka Hyży związała się następnie z warszawskimi agencjami modelek. W roku 2005 otrzymała tytuł Miss Śląska i wzięła udział w konkursie piękności Miss Polski, gdzie dotarła do ścisłego finału. Rok wcześniej wzięła udział w programie „Ciao Darwin”. W telewizji TELE 5 została prowadzącą programu rozrywkowego „The Club”.

W 2007 roku Agnieszka Hyży nawiązała współpracę z telewizją Polsat. Początkowo została prowadzącą magazynu „Się kręci”. Była także gospodarzem programu „Gwiezdny Cyrk” (wraz z Zygmuntem Chajzerem). Agnieszka Hyży wzięła udział w jednym z odcinków trzeciej edycji show „Jak oni śpiewają”. Wystąpiła wówczas w duecie z Dariuszem Kordkiem.

W 2010 roku Agnieszka Hyży została gospodynią talk-show „Grunt to rodzinka” emitowanego na Polsat Cafe. Program prowadziła przez około 12 miesięcy. W tym samym czasie pojawiła się w epizodycznej roli w serialu „Hotel 52”. Na swoim koncie Agnieszka Hyży ma także prowadzenie takich programów jak „Studio weekend”, „Super rodzinka”, „Kulisy Tańca z gwiazdami: i „Twoja twarz brzmi extra znajomo” (wszystkie na Polsat Cafe).

Agnieszka Hyży wydaje własny kwartalnik poświęcony tematyce ślubnej. Wielokrotnie prowadziła różnego rodzaju imprezy i wydarzenia muzyczne (m.in. Sopot TOPtrendy Festiwal).

W przeszłości związana z Marcinem Mroczkiem. W latach 2011-2014 Agnieszka Hyży była w związku małżeńskim z Mikołajem Witem. Para doczekała się córki Marty. Obecnie żona Grzegorza Hyżego.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14pklu
d14pklu
d14pklu