Trwa ładowanie...
d866jw1

Ola Ciupa

Najnowsze informacje
3.3
(18 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Radomsko

d866jw1
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Ola Ciupa – polska celebrytka, modelka i prezenterka telewizyjna. Uczestniczka konkursów piękności Miss Mazowsza oraz Miss Polski.

Ola Ciupa (a właściwie Aleksandra Ciupa) urodziła się 1 sierpnia 1990 roku w Radomsku. W wieku 23 lat zdobyła tytuł I wice Miss Mazowsza, a także dotarła do półfinału Miss Polski. W tym samym czasie zaczęła współpracę z telewizją iTV, gdzie prowadziła program muzyczny „Discostacja”.

Ola Ciupa zyskała popularność za sprawą występu w teledysku do piosenki Donatana i Cleo – „My Słowianie”. Modelka pojawiła się także na scenie podczas wykonania tego utworu na 59. Konkursie Eurowizji.

W roku 2015 Ola Ciupa wzięła udział w telewizyjnym show „Celebrity Splash!”, w którym zajęła 9. lokatę. Gościnnie wystąpiła również w polsatowskich produkcjach „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia” oraz „Top Chef”.

Ola Ciupa dwukrotnie znalazła się na okładce magazynu „CKM” – w marcu 2014 oraz kwietniu 2015. W trakcie 60. Konkursu Piosenki Eurowizji była sekretarką prezentującą wyniki polskiego głosowania.

Ciupa ma na koncie udział również w teledyskach formacji Mega Dance do utworów „Czegoś ciągle mi brak”, „Siódme niebo” oraz „Jesteś już przy mnie”. Pojawiła się także w klipie Donatana, Cleo i zespołu Enej – „Brać”. W 2016 roku nagrała utwór „Gorączka 3 dniowej nocy” wraz z raperem Popkiem oraz Remim, EW i Alvaro.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d866jw1
d866jw1
d866jw1