wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Jolanta Pieńkowska jest wybredna!

Jolanta Pieńkowska jest wybredna!

To dlatego od zawsze jest bardzo szczupła.

Gdy Jolanta Pieńkowska pojawia się w kuchni Dzień Dobry TVN, kucharze doskonale zdają sobie sprawę, że nie będzie łatwo przekonać ją do serwowanych dań.

Dziennikarka jest bowiem wyjątkowo wybredna. Wiadomo, że nie przepada za kaczką, szpinakiem oraz, jak zwierzyła się ostatnio, zdarza się jej do tej pory kultywować przedszkolny zwyczaj chowania niedojedzonego mięsa pod ziemniakami. Pieńkowska nie gustuje w wielu pożywnych i zalecanych przez dietetyków potrawach.

Wiem, że jest zdrowa, ale ile razy na nią spojrzę, to nie mogę się przekonać – powiedziała ostatnio na widok kaszy jaglanej.

Na największą próbę wystawił Jolantę Maciej Nowak. Krytyk kulinarny dał dziennikarce do spróbowania trzy lata dojrzewający polski ser.

To jest jadalne? – spytała najpierw Pieńkowska. Gdy zaś spróbowała rarytasu, na jej twarzy malowało się przerażenie wymieszane z obrzydzeniem. – Musisz docenić, że bardzo cię lubię, skoro tego spróbowałam.

Ciekawe, co jej smakuje?

(Fakt/PSz)

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Basiaaaaaa 27 stycznia 2012 godz.: 12:01
1 19 Zgłoś Odpowiedz
Przez nią nie mogę oglądać w konkretne dni DDTVN..jak wiem, że Pieńkowska ma "dyżur" to odpuszczam sobie oglądanie..ta kobieta nadaje się jedynie do programów politycznych nie do rozrywkowych. Patrzeć na nią sztywną jakby kij połknęła..nie do strawienia.Współprowadzący powinien bardziej się wychylić, to facet w końcu a nie jakaś mameja!
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
betkaaaaaaaaaaaaaaaa 27 stycznia 2012 godz.: 17:44
1 13 Zgłoś Odpowiedz
No!!W końcu ktoś ćos napisał o tej babie,i mozna sie wypowiedzieć. Otóż,tej kobiety nie da sie lubieć,ani nawet tolerować!Jak wiekszość ,gdy widze p.Pieńkowska w DDTVN,poprostu wrzucam inny kanał.Jeżeli mam ja ogladać z mina niecierpiśca sprzeciwu,która nie daje dojść do głosu p.Robertowi,to aż "nóż mi się otwiera w kieszeni"!!! Dziwi mnie tylko,że TVN nie robi badań,które sprawdziłby,która "para"ma lepszą ogladalnoćś,p.Welman i p.Prokop,czy drugi"zestaw".Bo jednak,p.Pieńkowska jedyne co wnosi do programu to powage,i brak dopuszczania innych do głosu.
gosc 27 stycznia 2012 godz.: 07:45
1 13 Zgłoś Odpowiedz
Jak ja jej nie lubie.... W ogole sie nie nadaje do TV.
HOT Galerie