wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Magda Gessler: ile wydaje na ubrania?

Magda Gessler: ile wydaje na ubrania?

Myślicie, że więcej niż Marta Grycan?

Gwiazda Kuchennych rewolucji jest uznawana nie tylko za jedną z najlepszych restauratorek w Polsce.

Jednocześnie stara się być jedną z najlepiej ubranych kobiet w naszym kraju. Okazuje się, że aby prezentować się tak dobrze jak Magda Gessler, wcale nie trzeba jeździć na zakupy do Paryża czy Mediolanu i wydawać fortuny. Od wielu lat w szafie Magdy najwięcej jest ubrań polskiej firmy prowadzonej przez projektantkę Marzennę Niemoczyńską.

Za szale gwiazda płaci od 400 do 450 złotych. Sukienki Magdy kosztują 700–900 złotych, a gustowne płaszcze to wydatek rzędu 900–1400 złotych.

(fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rosati zagra w polskim serialu! Wraca z Hollywood

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
ulala 30 marca 2012 godz.: 20:10
4 19 Zgłoś Odpowiedz
jesteście zazdrosne , że nawet puszytsa kobieta może ubrać się elegancko i dobrze wyglądać jeżeli nie lubicie Magdy Gessler po co wchodzicie na tą stronę ... może same jesteście tak paskudne i nie najlepiej ubrane więc obrażacie innych z tego powodu
marys 30 marca 2012 godz.: 18:26
1 15 Zgłoś Odpowiedz
A gdzie sie zapodzialy jej rozczochrane loki? Pewnie zapomniala biedaczka dopiac a tu pstryk i juz fotka gotowa z kilkoma wlosami na krzyz.
Arla 30 marca 2012 godz.: 17:18
2 15 Zgłoś Odpowiedz
Jestescie zazdrosne baby !!! Magda Gessler ubiera sie ze smakiem -a wy tłuste dziołchy pokazujecie wszystkie swoje wałeczki ubierajac sie w obcisłe ciuchy ,ja tez mam gdzie niegdzie wałeczek i z checia bym sie ubierała tak jak Magda ,a to dlatego ze mam lusterko w domu ...
HOT Galerie