wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Królowa Elżbieta odwiedziła prawnuka!

Królowa Elżbieta odwiedziła prawnuka!

Królowa Elżbieta II nareszcie zobaczyła swojego wyczekiwanego prawnuka!

Monarchini odwiedziła pałac Kensington, do którego po opuszczeniu londyńskiego szpitala św. Marii udali się książę William i księżna Kate z nowo narodzonym synkiem. Chociaż trzeci w kolejce do tronu Windsor nie zdawał sobie sprawy z wagi tego spotkania, donoszą o nim media na całym świecie. Wizyta Jej Królewskiej Mości trwała około pół godziny. W końcu mamie królewskiego potomka i jemu samemu potrzeba teraz dużo spokoju.

Kiedy Elżbieta II opuszczała posiadłość Kate i Williama, na jej twarzy dostrzec można było pełen dumy uśmiech. Komentatorzy życia brytyjskiej rodziny królewskiej uważają, że tematem spotkania z całą pewnością był m.in. wybór imienia dla chłopca.

Dumni rodzice podczas spotkania z dziennikarzami powiedzieli wcześniej, że nie myślą jeszcze o imieniu, ponieważ muszą się z synkiem najpierw zaznajomić.

Przypomnijmy, że z "royal baby" wcześniej spotkali się już jego dziadkowie - rodzice Kate oraz książę Karol z księżną Kamilą.


(fot. AFP)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Polak 24 lipca 2013 godz.: 16:21
1 12 Zgłoś Odpowiedz
ANGOLE to przyjazny Polakom narod,gbyby nie oni mielibysmy bezrobocie wyzsze o milion i tyle samo bezdomnych wiecej.Komorowski musi im przyznac krzyz za zaslugi dla Polski.
jade 24 lipca 2013 godz.: 16:27
0 9 Zgłoś Odpowiedz
Mało maluszka widać, a zresztą wszystkie noworodki takie same - pomarszczone i rozkoszne, a dla rodziców najpiękniejsze
reatatata 24 lipca 2013 godz.: 15:04
6 6 Zgłoś Odpowiedz
nie zesrajta sie tylko z tym wrednymi angolami
HOT Galerie