wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Colin Vearncombe nie żyje

Colin Vearncombe nie żyje
Krótka informacja o śmierci 53-letniego muzyka, znanego pod pseudonimem Black, pojawiła się na jego profilu na Facebooku. Wokalista przebywał w szpitalu w krytycznym stanie po wypadku samochodowym, który miał miejsce na początku tego miesiąca.

Kilka dni temu rodzina artysty poinformowała, że stan Blacka pozostającego w śpiączce po wypadku samochodowym, do którego doszło 10 stycznia 2016 roku, stale się pogarsza. 53-letni muzyk, znany z przeboju "Wonderful Life" przebywał w irlandzkim Cork University Hospital w Wilton.

W minionym tygodniu członkowie jego rodziny zwrócili się za pośrednictwem postali społecznościowych do fanów artysty o symboliczne przesyłanie pozytywnej energii, która pozwoli Black’owi na powrót do zdrowia. Gdy oczekiwano na następne badania kilka dni temu, menadżer muzyka napisał, że stan Colina poważnie się pogorszył i rokowania nie są najlepsze. Jednocześnie podziękował wszystkim za słowa wsparcia i otuchy napływające z całego świata.

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Enthu5iast 26 stycznia 2016 godz.: 21:01
2 85 Zgłoś Odpowiedz
Rest in peace Colin. You've had a wonderful life. [*]
gabriella153 26 stycznia 2016 godz.: 20:56
45 70 Zgłoś Odpowiedz
tak zadziałała pozytywna energia, zamiasty prosić o modlitwę Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie....
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Szyder 26 stycznia 2016 godz.: 21:00
2 51 Zgłoś Odpowiedz
Szkoda gościa. Dla mnie niezapomniany pozostanie jego inny przebój Sweetest Smile. Utwór mojego dzieciństwa a zarazem wkraczania w "dorosłośc". RIP
HOT Galerie