wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Stephanie Seymour prowadziła kompletnie pijana!

Stephanie Seymour prowadziła kompletnie pijana!
Znana supermodelka i ikona lat '90, Stephanie Seymour, właśnie trafiła na czołówki za Oceanem. Niestety, nie za sprawą nowej sesji zdjęciowej, ale przez skandal - policja zatrzymała ją za jazdę pod wpływem alkoholu.

47-letnia gwiazda nie zatrzymała się na znaku stop. Mimo oczywistego stanu nie zgodziła się na badanie trzeźwości. Policjanci po zatrzymaniu stwierdzili, że Seymour nie jest nawet w stanie utrzymać się na nogach.

To nie pierwsza taka sytuacja z udziałem modelki - Stephanie Seymour była już zatrzymana w podobnych okolicznościach 15 lat temu. Zgłosiła się wtedy na odwyk, który najwyraźniej nie podziałał. Podczas rozwodu z mężem, publicystą Peterem Brantem, okazało się, że modelka od lat uzależniona jest od alkoholu i narkotyków. Wcześniej była związana między innymi z Axlem Rose'em, wokalistą Guns'n'Roses. Rozstali się w 1993 roku, a powodem była zdrada Stephanie, która miała romans z... Charliem Sheenem, znanym w Hollywood z nadużywania alkoholu i narkotyków. Czyżby przejęła jego nawyki?

Stephanie Seymour

Stephanie Seymour

Źródło: ONS.pl

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Doświadczony kierowca 4 lutego 2016 godz.: 12:35
5 20 Zgłoś Odpowiedz
Jeżeli ktoś jest tak pijany , że nie może ustać , to powinien usiąść w fotelu i zapiąć się pasem , żeby nie spaść na podłogę. Ponieważ fotele z pasami mają jedynie samochody , to jest zrozumiałe , że ta pani siedziała w pojeździe.
Kochanowski 4 lutego 2016 godz.: 12:58
1 15 Zgłoś Odpowiedz
Musiała jechać, bo już nie była w stanie dalej iść :)
Forest 4 lutego 2016 godz.: 12:59
6 6 Zgłoś Odpowiedz
Mogła się wykupić robiąc dla policjantów prywatną sesję z rozłożeniem nóg włącznie (np na masce samochodu). Nie jeden by się na nią skusił nawet rzeźwą bo ma ciało i urodę piękniejszą niż nie jedna 20-tka. Pijana = sprzedana, takie są fakty i nikt tego nie zmieni.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
HOT Galerie