wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Byli na dnie - udało im się wrócić

1 z 10:

Nicole Richie

Nicole Richie

Show - biznes jest kapryśny i okrutny. Jednego dnia jest się na szczycie, drugiego można być na dnie. Upadłym gwiazdom rzadko ktoś podaje pomocną dłoń, bojąc się zniszczenia własnej reputacji. Są jednak tacy, którzy z pomocą lub bez zdołali się podnieść i wrócić na szczyty popularności.

Adoptowana córka Lionela Richie, Nicole, od dziecka miała wszystko – doskonałe wykształcenie, pieniądze i sławę. Nie potrafiła z tego jednak właściwie korzystać. Nicole od najmłodszych lat znana była jako lekkomyślna imprezowicza. Jej kumpelką od balowania była sama Paris Hilton. Dziewczęta chodziły po klubach, nie stroniły od używek, wchodziły w konflikt z prawem.

Szczytem tego był udział w reality show The Simple Life, gdzie celebrytki miały skosztować prostego, wiejskiego życia. Nicole nie zasłynęła w nim niczym chwalebnym. Głównie biegała po planie w mało gustownych, kusych sukienkach robiąc sobie niewybredne żarty z reszty ekipy. Wszystko wskazywało na to, że będzie ona kolejnym dzieckiem sławnych rodziców, które niewłaściwie korzysta z ich fortuny i nazwiska. Nicole tak bardzo zatraciła siebie, że popadła w poważną chorobę - anoreksję.

Na szczęście dziewczyna w porę się opamiętała, sięgnęła po pomoc i porzuciła towarzystwo rozpieszczonej milionerki Paris. Dziś Nicole jest szczęśliwą mężatką i mamą dwójki dzieci, założyła fundację, która pomaga innym.

(OZa/PSz)

Ranking: Najdroższe polskie gwiazdy

Następne
Popularne komentarze
alka1 5 czerwca 2011 godz.: 00:41
0 1 Zgłoś Odpowiedz
thake that??? zespół to Take That a nie jakis Thake That szanowny autorze
pawel 4 czerwca 2011 godz.: 08:06
0 1 Zgłoś Odpowiedz
noja kto nie pije-ten kabluje...Judasz nie pił.
rok 3 czerwca 2011 godz.: 15:39
0 0 Zgłoś Odpowiedz
Penerskie środowisko artystyczne Nie ma żadnej róznicy w zachowaniach marginesu społecznego a zachowaniem tkzw. elit.
wczytaj więcej
HOT Galerie