wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Ona jest seksowna?!

1 z 23:

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka w tym roku będzie obchodzić swoje czterdzieste pierwsze urodziny, a zadebiutowała dokładnie trzydzieści lat temu! Mając jedenaście lat zaczęła grać w serialu Dom.

Chociaż przez chwilę Edyta narzekała na brak ról i zastój w karierze, to dostała angaż w najnowszym serialu TVN-u Przepis na życie.

Olszówka wciela się w rolę bardzo atrakcyjnej Poli. Czy na co dzień aktorka jest tak samo seksowna jak jej bohaterka? A może wręcz przeciwnie?

(PSz)

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
aga 31 maja 2011 godz.: 12:09
0 0 Zgłoś Odpowiedz
Tak, jest seksowna i odczepcie się od Niej. Dla nikogo z nas, ani dla p. Edyty, ani dla autora artykułu czas nie stoi w miejscu. Jest fajną babką. Nie każdy od losu dostał w prezencie nieskazitelną figurę. Ważne że coś z tym robi. A rzucenie palenia można zaliczyć tylko na plus.
gość 26 maja 2011 godz.: 15:19
0 0 Zgłoś Odpowiedz
jak byscie wstawili nowe zdj to moze nie musielibyscie sie pytac ;p jak byście wstawili nowe zdjęcia to moze nie musielibyście sie pytac ;p
M 26 maja 2011 godz.: 15:23
0 0 Zgłoś Odpowiedz
Seksowna jest jej gra aktorska Przede wszystkim jest świetna aktorką zarówno teatralną jak i telewizyjną, na jej spektaklu łzy leciały mi ze śmiechu :)
wczytaj więcej
HOT Galerie