wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Majtki Węgrowskiej, pośladki Gawędy - Sylwester w Polsacie!

1 z 24:

Kora

Kora

Sztuczne ognie i koncerty na żywo w największych miastach to już standard sylwestrowej nocy. Stacje telewizyjne prześcigają się w pomysłach na to, jak sprawić, by w domach widzowie bawili się właśnie przy dźwiękach muzyki ich artystów. Podczas tej wyjątkowej nocy nie brakuje gorących tańców, kuszących kobiet i dobrej zabawy. Zobaczcie, jak w sylwestrowy wieczór prezentowały się gwiazdy na warszawskim placu Konstytucji!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zostaną mamami w 2012

Następne
Popularne komentarze
GABI 1 stycznia 2012 godz.: 18:32
6 46 Zgłoś Odpowiedz
Z Nowym Rokiem coś się zmienia, Każdy nowe ma życzenia, NOWY ROK mi pióro łechce, Czego chcę a czego nie chcę? I nie wszystkich tym zachwycę, Czego nie chcę ,czego życzę! Cudów nie chcę już od TUSKA, Nie chcę ropy od Putina, Ani od innego ruska, Wolę KLAUSA i BOŻINA! Nie chcę z Ameryki TARCZY, Ani gazu z Emiratów, Lech Wałęsa mi wystarczy, Z grubą TECZKĄ doktoratów! Bogatemu byk się cieli, Więc ELITA się przeciska, By załapać się w BRUKSELI, Na poważne stanowiska! Mocno gonią za tym rajem, I Ci starzy i Ci młodzi, A co będzie z naszym krajem? To nikogo nie obchodzi! Niech Sikorski bierze NATO, Jak PZPN wziął Lato, Niech w spokoju nas zostawi, Niech się z NATO w wojnę bawi! Poseł GOWIN i podobni, Niech in vitro się zapłodni! Dla bogactwa tej techniki, Niech PALIKOT da plemniki! Terror sieje KOMOROWSKI, W Sejmie BUC i NIEDORAJDA! Wraz z bombowym NIESIOŁOWSKIM! Więc nie grozi nam AL-KAIDA! Nie potrzebne Polsce stocznie, I kopalnie i szpitale, Co rząd z tym majdanem pocznie? POLSKA? NIEPOTRZEBNA WCALE!!! Nie ma w Polsce polskiej huty! I z Wietnamu mamy buty! Wódka czeska,ukraińska, I konfekcja cała chińska! Poznikały polskie ryby, Przemysł nasz zakuto w dyby, Ledwo dyszą już rolnicy, Za to kwitną KOMORNICY! To jest ten nasz polski CUD Nam pozostał ino smród! No i jeszcze jedno swojskie, ŚWINIE! PRZY KORYCIE - POLSKIE!!! Ps. Nowy Rok się szybko zbliża, I by Boskim żył porządkiem, Ja przepraszam -nie ubliżam, Pożytecznym jest zwierzątkiem, To co najpierw jest prosiakiem, I kojarzy się z chlewikiem, To co później jest warchlakiem, Co na koniec jest tucznikiem. Szkoda tylko,że zwierzątko, Krótko żyje - takie życie! ZA to TAMTA - LUDZKA ŚWINIA, Żyje długo przy KORYCIE! Śmierć każdemu jest pisana, Choć bronimy się zaciekle, Zwierzę -świnia kończy w rzeźni, Ludzka Świnia skończy w PIEKLE!
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Werka 2 stycznia 2012 godz.: 12:40
4 43 Zgłoś Odpowiedz
Ale poziom....wulgarna stara Kora, lesbjka - Lesz, co nawet na scenie nie potrafi się powstrzymac, Węgrowska - nadaje się do tańca na rurze, latająca z gołymi pośladami jakaś Gawęda, Rodowicz wciąż udająca nastolatkę o reszcie nie wspomnę. Najlepsi to Maleńczuk i niestety Boysi.
Pokaż odpowiedzi (6) Ukryj wszystkie odpowiedzi
kiki 1 stycznia 2012 godz.: 16:25
8 40 Zgłoś Odpowiedz
Kto ma już dość babci Maryli i jej przaśno-odpustowych piosenek łapka w górę!
wczytaj więcej
HOT Galerie