wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Małgorzata Rozenek wydała 30 tysięcy na poprawę urody?!

1 z 6:

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek szturmem zdobyła polski show-biznes. Perfekcyjna pani domu podbiła serca niemal wszystkich. I choć początkowo jej telewizyjny program budził mieszane uczucia, można śmiało stwierdzić, że nazwisko Rozenek jest ostatnio jednym z najgorętszych. Okazuje się jednak, że kojarzona z nienagannymi manierami i idealnym wyglądem celebrytka, może skrywać przed światem tajemnicę. Jaką?

Bądź jak Małgorzata Rozenek!

Dołącz do nas na Facebooku!

Aktorka "Klanu" ma ogromny tatuaż!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Pies Pluto 23 sierpnia 2012 godz.: 17:48
2 31 Zgłoś Odpowiedz
Kiedyś inwestycją w siebie nazywano naukę , studia , doskonalenie zawodowe, dbałość o dobrą formę fizyczna i rozwój intelektu. Teraz nastały czasy że to wszystko zastąpiło wygładzanie zmarszczek i poprawianie kształtu biustu.Marna jest przyszłość tego świata z tak inwestującymi w siebie ludżmi:(
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
saksofon 23 sierpnia 2012 godz.: 17:59
6 27 Zgłoś Odpowiedz
ona ma 34 lata?????????matko, wygląda na dobrze zadbaną babkę po 40...
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
ona 22 sierpnia 2012 godz.: 14:40
14 22 Zgłoś Odpowiedz
wygląda pięknie i jest bardzo pracowita dzięki czemu zawdzięcza piękną figurę, świetne wykształcenie, super zadbany wygląd. Może kasa trochę pomaga zadbac o wygląd, ale i tak trzeba wiele ciezkiej pracy i silnej woli, by cwiczyc, trzymac dietę, rzezbic sylwetkę cwiczeniami, dbac o włosy, byc czystym, schludnym... to wszystko jest upierdliwe i czasochłonne. Podziwiam tę Kobietę. Super wzór do nasladowania. mozna byc i piękną i super wykształconą. Cięzka praca i jeszcze raz praca.
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie