wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Górniak zachwyciła w "X Factor"!

1 z 10:

Edyta Górniak, Klaudia Gawor

Edyta Górniak, Klaudia Gawor

To był najjaśniejszy punkt finału?

Występy na żywo Edyty Górniak zawsze zapierają dech w piersiach. Czesław Mozil przyznał, że po raz pierwszy podczas finału trzeciej edycji X Factor miał okazję usłyszeć Edytę na żywo. Był zachwycony! Nie dziwimy się - ona wciąż ma najlepszy głos w Polsce, dla którego niestety wciąż nie znalazł się adekwatny repertuar.

Uczestniczka Klaudia Gawor miała ogromne szczęście, że Górniak zgodziła się wykonać z nią utwór List. Czy to właśnie dzięki Edycie bezbarwna i mało zauważalna Klaudia zwyciężyła program? Gdyby stała na scenie z kimś o wiele mniej popularnym w Polsce, to czy wciąż udałoby się jej zaskarbić sympatię widzów?

"Bomba" Karoliny Korwin-Piotrowskiej!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
karpikowa 27 maja 2013 godz.: 09:29
2 70 Zgłoś Odpowiedz
Pochwały, zachwyty Edytą Górniak a pamiętam jak próbowano ją zniszczyć, jak krytykowano jej walory muzyczne itp.
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
widzka 27 maja 2013 godz.: 08:30
11 50 Zgłoś Odpowiedz
gawor nie była moją faworytką bo nie zawsze dobrze śpiewała jak ezzat czy często gęsto hyży, ale jak zaśpiewała razem z górniakową to wiedziałm że wygrała tym własnie wsólnym występem.... wojewódzki jednak ma nochala, stary ale jary i dobrze wie czym wstrząsnąć ludem !
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Mary 27 maja 2013 godz.: 10:09
58 40 Zgłoś Odpowiedz
Ludzie jak można na piękną, młodą i z wielkim talentem dziewczynę mówić, że jest bezbarwna i dzięki Edycie wygrała . A kim jest ta wulgarna Edyta ? Wszystkich ma w dupie mówiąc o swojej rodzinie, nie ma kontaktu z własną matką i siostrą. Każdym człowiekiem gardzi . Ona dla mnie jest bezbarwna, stara prukwa. Won z nią na śmieci.
Pokaż odpowiedzi (7) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie