wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Kogo całuje Marcela z "Top Model"?

1 z 7:

Marcela Leszczak, Alex Caprice

Marcela Leszczak, Alex Caprice

Czy to właśnie w taki sposób chce zaistnieć w show-biznesie?!

Marcela Leszczak to jedna z najlepiej rozpoznawalnych uczestniczek trzeciej edycji Top Model. Tylko że laureatki drugiego miejsca, w odróżnieniu od większości finalistek programu, nie oglądamy na wybiegach polskich projektantów. Zamiast tego dziewczyna pojawia się na kolejnych imprezach, pozuje przy ściankach, nawiązuje nowe znajomości, chętnie udziela wywiadów i snuje plany na przyszłość.

Ostatnio poszła jednak o krok dalej. Wspólnie z projektantem Alexem Caprice, w towarzystwie którego widywana była na salonach już parokrotnie, umówiła się na ustawkę z fotoreporterami w jednej z galerii handlowych w Warszawie. Przypomnijmy, że Rosjanin, który próbuje zaistnieć na polskim rynku, zasłynął odważną kampanią swojej marki, w której wystąpił osobiście w towarzystwie Natalii Siwiec.

Ciekawe, jak czuje się w tej chwili chłopak Leszczak, o którym kilkakrotnie opowiadała w Top Model. Czyżby tamten związek przeszedł już do historii?

Kiedy patrzycie na zdjęcia z "romantycznej randki" Marceli i Alexa, jak wam się wydaje, które z nich ma większe parcie na szkło?

Romans, zdrada i co dalej?

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
nellis 29 czerwca 2013 godz.: 14:25
4 80 Zgłoś Odpowiedz
Pamiętam w finałowym odcinku top model tata marceli powiedział:"jeśli nie wygra programu, to wraca do domu, do garażu...." szkoda, że tego nie zrobiła, bo bardziej pasuje to garażu niż na wybiegi... lizać się przed obiektywem, też mi modeling
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
hmm ? 29 czerwca 2013 godz.: 13:15
3 74 Zgłoś Odpowiedz
a przepraszam.. jak ona się z nim porozumiewa ? :D
Pokaż odpowiedzi (7) Ukryj wszystkie odpowiedzi
magnum 29 czerwca 2013 godz.: 14:23
8 72 Zgłoś Odpowiedz
Brawo, idiotko. Teraz pewnie sobie myślą o nas za granicą:"co z tego, że polki są takie piękne, skoro są takie puszczalskie i płytkie!" tak, tak.to co reprezentujesz sobą to DNO:)
Pokaż odpowiedzi (6) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie