wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski są razem!

1 z 6:

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski

Nowa gorąca para w show-biznesie.

Jeszcze niedawno Mikołaj opowiadał w mediach, że jest w szczęśliwy z Martą Juras. Para wychowuje razem 3-letniego synka.

Okazuje się jednak, że ten związek to już przeszłość, a serce aktora bije w zupełnie innym kierunku. Mikołaj zakochał się z wzajemnością w Oldze Bołądź! Para widziana była podczas romantycznego spacerzu w centrum Warszawy. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

101 mitów o związkach. Nie pozwól by zniszczyły twoje szczęście

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
hejters gona hejt 9 listopada 2013 godz.: 11:59
26 198 Zgłoś Odpowiedz
Wszedłem tu tylko po to żeby wrzucić ten komentarz: Jaki gwiazdor!!?? Siusiak jakiś zagrał w dwóch odcinkach jakiejś tandety dla starych bab ewentualnie bezmózgich małolat (tak! taki jest target! niestety bardzo silna to grupa jak sie okazuje w naszym kraju) i wszyscy się posrali z zachwytu. żenada pukająca w dno od spodu
Pokaż odpowiedzi (6) Ukryj wszystkie odpowiedzi
BONBON 9 listopada 2013 godz.: 15:56
9 191 Zgłoś Odpowiedz
Olga Bołądź jest mlodsza od niego o jeden rok. Urodzila sie 29 lutego 1984 w Toruniu natomiast Mikołaj Roznerski 6 grudnia 1983. Lubie Olge ale nie podoba mi sie to, ze zabiera ojca innemu dziecku!
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
stara doświadczona kobieta 9 listopada 2013 godz.: 06:55
10 189 Zgłoś Odpowiedz
Ja to zawsze ubolewam,że ludzie mają za słabe kręgosłupy,żeby być odpowiedzialnymi za swoje postępowanie.Jeszcze nie tak dawno sprawą honoru było ożenienie się z matką własnego dziecka i danie mu swojego nazwiska,dbanie o to,żeby dziecko prawidłowo rozwijało się w pełnej rodzinie,żeby czuło się bezpiecznie.To była ODPOWIEDZIALNOŚĆ.A teraz?liczy się tylko własne JA,mało kogo obchodzi życie małego człowieczka,ważna jest tylko własna osoba,sprawcy ciąż nie chcą żyć w związkach bez miłości,chcą być wiecznie zakochani,szukają całe życie,zmieniają związki jak rękawiczki,liczy się tylko własne ZADOWOLENIE.Takie życie jest bardzo powierzchowne,nie buduje trwałych relacji,nie daje tego oparcia bezwarunkowego jakie daje życie w pełnej rodzinie,nawet bez miłości do własnego partnera.Można by długo się rozwodzić,ale po co?Refleksja przyjdzie sama do każdego,prędzej czy póżniej
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie