wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Polka w czołówce światowego konkursu piękności!

1 z 17:

Klaudia Wiśniowska

Klaudia Wiśniowska

Została II wicemiss Globe 2013!

Klaudia Wiśniowska reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie, który odbył się w Albanii w miejscowości Durres. Przepustką do tych zmagań była wcześniejsza wygrana w wyborach Miss Polski 2012. Klaudia została wtedy tytuł IV wicemiss. Znacznie lepiej poradziła sobie jednak w światowym konkursie.

Już w trakcie dwutygodniowego zgrupowania pokazała się z najlepszej strony. Weszła do grupy dwunastu finalistek zmagań o tytuł Miss Talent.

21-letnia Klaudia pochodzi z Warszawy. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje jako prezenterka programów muzycznych. Z modelingiem związana jest od 16. roku życia.

Podczas uroczystej gali zaprezentowała się w stroju kąpielowym, sukni wieczorowej i stroju narodowym uszytym specjalnie na te okazję przez jej babcię. Jurorzy docenili delikatną urodę i świetną figurę naszej rodaczki. W zmaganiach po koronę Klaudia pokonała ponad 40 innych dziewcząt. Ostatecznie zdobyła drugie miejsce. Tytuł najpiękniejszej powędrował do reprezentantki Rumunii, Bianci Marii Paduraru

Gratulujemy sukcesu!

Hollywood.pl. Znasz te nazwiska. Poznaj ludzi!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
xxx 19 listopada 2013 godz.: 14:26
6 21 Zgłoś Odpowiedz
Nos garbaty. Poza tym ma starego bogatego facerta który załatwil jej te wszystkie tytuły
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Perełka 19 listopada 2013 godz.: 23:33
2 19 Zgłoś Odpowiedz
Klaudia jest dziewczyną Pana Prezesa z JOVI - GŁÓWNYM SPONSOREM MISS POLSKI. Nie skomentuję całych wyborów w 2012 roku :)
Pokaż odpowiedzi (6) Ukryj wszystkie odpowiedzi
nedia 20 listopada 2013 godz.: 03:53
7 16 Zgłoś Odpowiedz
Tak też się domyślalam ,że działają tu kontakty . Dziewczyna Pana Prezesa z JOVI? Głównego sponsora wyborów? - odrazu wszystko się rozjaśniło. Już podczas oglądania transmisji z wyborów Miss Polski 2012 wydało mi się to śmierdzącą sprawą gdyż gdy tylko ją dostrzegłam, stwierdziłam ,że jest po prostu BRZYDKA! Nikt z dobrym wzrokiem nie uzna ją za ładną. Oprócz ładnej figury nie ma nic - ma żabio-orlą twarz - szeroko rostawione, nieciekawe oczy, haczykowaty, orli nos, brzydkie wąskie usta, bardzo nieciekawy, zniechecajacy uśmiech o dziwnym kształcie- ma "fałszywy wyraz twarzy" i po prostu na MISS się NIE NADAJE. Nie mówie, że jest beznadziejna bo pewnie jest bardzo wartościową, inteligentą dziewczyna ale no cóz...to są wybory miss gdzie ocenia się przede wszystkim urodę więc i ja to robię bez wahania. Nie jest to tylko moja opinia bo każdy kto oglądał ze mną ten konkurs to potwierdzał. Więc sam fakt, że tak brzydka dziewczyna dotarla aż do finału było czymś podejrzanym. A fakt, że dodatkowo osiągnęła tytuł, pokonując wiele sliczniejszych kandydatek rozwiało moje wszelkie wątpliwości - to fake i werdykt z pewnością nie był uczciwy. Poza tym zastanawiające jest dlaczego na konkurs międzynarodowy wysłali akurat ją? Zdobyła 5 miejsce w konkursie ogólnopolkim ,więc przed nią były jeszcze 4 znacznie ciekawsze kandydatki. Nie wierzę ,że akurat żadna z nich nie mogła jechac na ten konkurs - czyżby znów wpływ kontaktów, znajomości? Tak mi się wydaje. A tytuł II vice miss glob - no cóż - nie skomentuję - pewnie znów zadziałały kontakty, łapówka lub może po prostu szczęsliwy traf? - bo nie powiecie mi że ta dziewczyna jest ładniesza od 40 pozostałych...wręcz jest na samym szarym końcu. Przestałam wierzyć w czystość tych konkursów - tyle mam do powiedzenia. I chociaż byłam wielką fanką wyborów miss i zawsze zawzięcie kibicowałam swoim faworytkom... przestałam widzieć w tym sens.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie