Trwa ładowanie...
d48vqif

Adele drastycznie schudła. Najnowsze fotki nie pozostawiają złudzeń

Adele od dłuższego czasu unika oficjalnych imprez, nie koncertuje, a od premiery ostatniej płyty minęły ponad 4 lata. Nie jest jednak w stanie ukryć drastycznej metamorfozy, którą uchwycono na najnowszych zdjęciach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak Adele wyglądała w 2013 r.
Tak Adele wyglądała w 2013 r. (Getty Images)
d48vqif

Odmieniona Adele pojawiła się kilka miesięcy temu na urodzinowej imprezie Drake'a, gdzie jak ognia unikała obiektywów paparazzi. Już wtedy było widać, że autorka przeboju "Hello" czy "Someone like you" przeszła na dietę i zabrała się za ćwiczenia. Wyglądała świetnie. Najnowsze fotki nie pozostawiają złudzeń, że 31-latka nie powiedziała ostatniego słowa w kwestii odchudzania.

W sieci pojawiły się zdjęcia Adele we wzorzystej sukience z dużym dekoltem. Uśmiechnięta gwiazda pozowała do zdjęć z fanami, na innych fotkach spędzała miłe chwile na plaży ze znajomymi. W mediach społecznościowych nie brakuje jednak opinii, że 31-latka przesadziła z odchudzaniem i wcale nie wygląda zdrowo.

Przypomnijmy, że Adele od kilku lat nie pojawia się na scenie, unika wydarzeń branżowych itp. Ostatni album wydała w 2015 r. Podobno kolejny krążek ma się ukazać lada moment, ale ostatnio częściej się o niej mówiło w kontekście problemów rodzinnych niż dokonań muzycznych.

d48vqif

Adele i Simon Konecki byli od kwietnia 2019 r. w separacji, a w wakacje spotkali się w sądzie i szybko przeprowadzili sprawę rozwodową. Adele wzięła ślub w tajemnicy i równie potajemnie rozstała się z mężem. Z Simonem Koneckim zaczęła spotykać się w 2011 roku, czyli mniej więcej wtedy, kiedy na sklepowe półki trafił drugi album artystki.

Płyta "21" zapewniła jej kilka wpisów do Księgi rekordów Guinnessa. Majątek piosenkarki szacuje się na 140 mln funtów, czyli około 680 mln zł, podczas gdy jej partner miał na koncie "zaledwie" 4 mln zł.

Obejrzyj: Maryla Rodowicz niknie w oczach

d48vqif

Podziel się opinią

Share
d48vqif
d48vqif