Trwa ładowanie...
d6hmm68
Megafon.pl
News

Adele z największym kontraktem w historii rynku muzycznego

Adele przymierza się do podpisania nowej umowy wydawniczej za rekordową kwotę i opublikowała teledysk do nowego singla. Brytyjka znów na fali!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele
Adele (ONS.pl)
d6hmm68

Kontrakt ma opiewać na 90 milionów funtów (131 milionów dolarów). Nowym wydawcą artystki zostałby koncern Sony (do tej pory związana była z XL Recordings).

- Będziemy mieć największą gwiazdę naszego pokolenia - zdradził informator. - Umowę przygotowuje nasz amerykański oddział Columbii.

Będzie to najwyższy kontrakt dla brytyjskiego wykonawcy. Wcześniej na przenosinach do EMI najwięcej, bo 80 milionów funtów (116 milionów dolarów), zarobił Robbie Williams. Było to w 2002 roku. Najwyższy kontrakt płytowy - na kwotę 70 milionów funtów (102 miliony dolarów) dla wokalistki podpisała w 2001 roku z Aristą Whitney Houston.

d6hmm68

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to majątek Adele - obecnie szacowany na 85 milionów dolarów - z miejsca się podwoi.

Dodatkowo premierowo zaprezentowano podczas Billboard Music Awards klip do utworu "Send My Love (To Your New Lover)". Filmik trafił już do sieci. W wideo widzimy gwiazdę w kwiecistej sukni Dolce & Gabbana. Teledysk wyreżyserował Patrick Daughters. Zdjęcia odbyły się w Londynie.

Piosenka promuje płytę "25", która ukazała się w listopadzie 2015 roku.

   Youtube.com
d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68