Trwa ładowanie...
d3jm4ib

Agata Buzek i Jacek Braciak: Zamieszkali razem a teraz spędzą święta w Krakowie

Poznali się na planie filmu "Córka trenera". Zaiskrzyło. Pomimo różnicy wieku i dzielącej ich przeszłości postawili wszystko na jedną kartę i postanowili stworzyć związek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para rzadko pokazuje się publicznie, bo nie lubi rozgłosu
Para rzadko pokazuje się publicznie, bo nie lubi rozgłosu (Materiały prasowe)
d3jm4ib

Jacek Braciak i Agata Buzek planują spędzić święta w Krakowie przechadzając się Starym Rynkiem i robiąc zakupy w Sukiennicach. Spekuluje się, że to tam dojdzie do oświadczyn. Para jest ze sobą od kilku miesięcy, a od niedawna mieszkają wspólnie na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż obok urokliwej ulicy Francuskiej.

Przypomnijmy, że dwójka aktorów jest po przejściach. Agata wiosną tego roku po dwunastu latach rozstała się z mężem, Adamem Mazanem. Z kolei Jacek jest rozwodnikiem i ojcem trójki dzieci. Dwie starsze córki ma z pierwszego małżeństwa. Nastoletnia natomiast to owoc związku z aktorką Mają Hirsch. Po rozstaniu spotykał się z wieloma kobietami, ale z żadną z nich nie związał się na dłużej. Dopiero Agata Buzek zawróciła mu w głowie – para często spaceruje, nie szczędząc sobie czułości.

Obydwoje są bardzo zapracowani. Agatę w przyszłym roku zobaczymy aż w trzech produkcjach. Jacek natomiast pojawia się nie tylko w filmach ale również wielu produkcjach telewizyjnych i teatralnych.

d3jm4ib

Podziel się opinią

Share

d3jm4ib

d3jm4ib