Trwa ładowanie...

Agata Buzek i Jacek Braciak: Zamieszkali razem a teraz spędzą święta w Krakowie

Poznali się na planie filmu "Córka trenera". Zaiskrzyło. Pomimo różnicy wieku i dzielącej ich przeszłości postawili wszystko na jedną kartę i postanowili stworzyć związek.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agata Buzek i Jacek Braciak: Zamieszkali razem a teraz spędzą święta w KrakowieŹródło: Materiały prasowe
d1w8gxo
d1w8gxo

Jacek Braciak i Agata Buzek planują spędzić święta w Krakowie przechadzając się Starym Rynkiem i robiąc zakupy w Sukiennicach. Spekuluje się, że to tam dojdzie do oświadczyn. Para jest ze sobą od kilku miesięcy, a od niedawna mieszkają wspólnie na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż obok urokliwej ulicy Francuskiej.

Przypomnijmy, że dwójka aktorów jest po przejściach. Agata wiosną tego roku po dwunastu latach rozstała się z mężem, Adamem Mazanem. Z kolei Jacek jest rozwodnikiem i ojcem trójki dzieci. Dwie starsze córki ma z pierwszego małżeństwa. Nastoletnia natomiast to owoc związku z aktorką Mają Hirsch. Po rozstaniu spotykał się z wieloma kobietami, ale z żadną z nich nie związał się na dłużej. Dopiero Agata Buzek zawróciła mu w głowie – para często spaceruje, nie szczędząc sobie czułości.

Obydwoje są bardzo zapracowani. Agatę w przyszłym roku zobaczymy aż w trzech produkcjach. Jacek natomiast pojawia się nie tylko w filmach ale również wielu produkcjach telewizyjnych i teatralnych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1w8gxo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w8gxo