Trwa ładowanie...

Agata Kulesza ma żal do Małgorzaty Kożuchowskiej. Chodzi o rozwód

Małgorzata Kożuchowska odmówiła Agacie Kuleszy i nie będzie zeznawała w sądzie. Aktorka nie mogła pogodzić się z zachowaniem przyjaciółki.

Share
Agata Kulesza ma żal do Małgorzaty Kożuchowskiej. Chodzi o rozwód
Źródło: Materiały prasowe
d3cj94b

Agata Kulesza przechodzi teraz trudny czas. Aktorka podjęła decyzję, że rozstaje się z mężem, a sprawa rozwodowa jest naprawdę wymagająca i emocjonalnie wykańczająca. W ostatnim czasie na korzyść Kuleszy zeznawały m.in. jej przyjaciółki. Według "Twojego Imperium" gwiazda poprosiła też o pomoc Małgorzatę Kożuchowską. Celebrytka odmówiła.

ZOBACZ: Nowa miłość Agaty Kuleszy: "Było widać, że jest wyluzowana i dobrze się czuje u boku nowego partnera"

"Gośka bardzo jej współczuje, ale nie chce się wtrącać w jej prywatne sprawy. Dobrze zna i ją, i Marcina, operatora "Rodzinki", ale nie opowiada się po żadnej ze stron. To profesjonalne" - powiedziała osoba z ekipy serialu "Rodzinka.pl" w rozmowie z tygodnikiem.

d3cj94b

Agata Kulesza podobno patrzy na to nieco inaczej. Choć do żadnych poważnych rozmów nie doszło, to na planie podobno widać zmianę w zachowaniu aktorki. Kontakty, które wcześniej były bardzo częste, stały się sporadyczne.

Dopiero impreza z okazji 25-lecia ukończenia szkoły była pretekstem do przełamania lodów. Obie opuściły imprezę jako jedne z ostatnich. Ponoć zapowiedziały też, że 30-lecie zorganizują we dwie.

Czy ta przyjaźń przetrwa trudny czas? Z pewnością przekonamy się niebawem.

d3cj94b

Podziel się opinią

Share
d3cj94b
d3cj94b