Trwa ładowanie...

Agata Młynarska ma problemy ze zdrowiem. Rodzina zaniepokojona

Agata Młynarska ma za sobą trudny czas. Jej stan zdrowia pogorszył się. Złe samopoczucie dziennikarki wydawało się nie mieć końca. Niedawno zdecydowała się na kosztowną operacje

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agata Młynarska ma problemy ze zdrowiem. Rodzina zaniepokojonaŹródło: ONS.pl
d3rbs1b
d3rbs1b

Ostatni czas nie był najlepszy dla Agaty Młynarskiej. Przez złe samopoczucie najadła się sporo strachu. Zaczęło się od ciągłych przeziębień, przez silne bóle głowy, aż po trudności w oddychaniu. Codzienne funkcjonowanie z takimi dolegliwościami nie jest łatwe, jeśli pracuje się tyle, co znana dziennikarka.

Po specjalistycznych badaniach okazało się, że powodem dolegliwości chorobowych Agaty Młynarskiej są jej chore zatoki. Jak sama przyznała - operacja była koniecznością. Dziennikarka przeszła ją w prywatnej klinice i jak ustalił Se.pl, zapłaciła za nią 9 tys. złotych. Młynarska nie przejmowała się ceną. Zależało jej na jak najszybszym powrocie do zdrowia.

U mnie problemy z zatokami objawiały się bólami, tym że chorowałam i nie mogłam oddychać. Rzeczywiście jest to bardzo nieprzyjemny zabieg, ja się długo do niego przygotowywałam, był skrupulatnie planowany, bo ostatnimi czasy za często chorowałam i trzeba było to przerwać – wyjaśniła.

Dziennikarka uspokaja, że z jej zdrowiem jest już coraz lepiej. Jednocześnie wyraża nadzieję, że problemy zdrowotne zażegnała raz na zawszena zawsze. Od kilku dni dochodzi do siebie pod opieką męża.

d3rbs1b

Problemy zdrowotne Agaty Młynarskiej sięgają 2013 roku. Prowadząca programu "Świat się kręci", zasłabła prowadząc odcinek na żywo. Była wówczas wycieńczona. Jak okazało się po kilku miesiącach specjalistycznych badań, cierpiała na poważne problemy gastrologiczne. Zmusiło ją to do zmiany stylu życia. Dziennikarka zatroszczyła się o siebie i stosowała się do zaleceń lekarzy.

We wrześniu 2016 roku Młynarska rozpoczęła pracę w TLC, gdzie czekały na nią nowe wyzwania. Kariera w amerykańskiej firmie pochłonęła ją, przez co znowu mogła zapomnieć o dbaniu o siebie.

Agacie życzymy zdrowia i spokoju. Dołączacie się do życzeń?

ZOBACZ TAKŻE: "Jak uwieść partnera? Wystarczy drobna zmiana głosu"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3rbs1b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rbs1b