Trwa ładowanie...

Agata Młynarska na bieżni. Jest pod opieką specjalistów

Agata Młynarska niedawno poinformowała fanów, że zmaga się z zespołem Leśniowkiego-Crohna. Z powodu choroby musi być pod opieką specjalistów. Wyliczyła, kogo musi regularnie odwiedzać.

Share
Agata Młynarska jest pod opieką specjalistów
Agata Młynarska jest pod opieką specjalistówŹródło: AKPA
d4003c8

Agata Młynarska w czerwcu trafiła do szpitala. Przebywała wtedy w Hiszpanii. Później poinformowała, że zdiagnozowano u niej zespół Leśniowskiego-Crohna (choroba zapalna jelit). Z tego powodu zdecydowała się na powrót do Polski i podjęcie leczenia.

"Chroniczne zmęczenie, brak energii, ból całego człowieka, jeden dzień lepszy, drugi gorszy, wymagają cierpliwości" – wyliczała swoje dolegliwości na Instagramie Młynarska.

Teraz dziennikarka pokazała, jakiej terapii musiała się podjąć. Wymieniła też specjalistów, których musi odwiedzać. Jest ich bardzo dużo.

d4003c8

"Od dwóch lat nie biegałam! Doświadczenie lekkiego biegu na bieżni antygrawitacyjnej przeniosło mnie w inny wymiar! W rozprawieniu się z moimi 'atrakcjami', które niestrudzenie funduje mi #lesniowskicrohn, potrzebne jest działanie w zespole specjalistów. Od gastrologa, przez reumatologa, ortopedę, fizjoterapeutę, psychologa i dietetyka a w moim przypadku jeszcze pulmonologa".

Dalej napisała, jakiemu leczeniu poddała się do tej pory: "Ja już jestem po pierwszej dawce leku biologicznego, po zastrzykach z kolagenu i osocza w zmienione chorobą stawy, ale przede wszystkim po ćwiczeniach, które są niezbędne, żeby wrócić do normalnego funkcjonowania. Zawsze powtarzam — jestem zdrowa! Mam tylko diagnozę. Czasem nie daję rady, nie mam siły… ale zbieram się, jak tylko pojawi się odrobina energii. Znacie to zapewne z autopsji, też przechodzicie przez własne Himalaje walki o siebie, ale wiem, że wspierając się wzajemnie, damy radę", napisała.

Agata Młynarska o rozwodzie: "To trzęsienie ziemi. Dla mnie to był koniec świata"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4003c8

Podziel się opinią

Share
d4003c8
d4003c8