Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska dodaje otuchy fanom. "Bądźmy w tym czasie razem"

Wokalistka z powodu pandemii koronawirusa musiała przełożyć trasę koncertową z okazji 25-lecia działalności artystycznej. Zamiast się smucić, codziennie spotyka się wirtualnie z fanami i przekazuje im dawkę pozytywnej energii.

Share
Agnieszka Chylińska dodaje otuchy fanom. "Bądźmy w tym czasie razem"
Źródło: East News
d3xj78e

Agnieszka Chylińska w marcu miała rozpocząć wielkie świętowanie. Bilety na jubileuszowe koncerty w całej Polsce zostały wyprzedane z dużym wyprzedzeniem. Niestety z powodu stanu epidemii artystce nie udało się ani razu pojawić na scenie.

Wokalistka obiecała, że gdy tylko sytuacja wróci do normy, trasa koncertowa się odbędzie. W ramach zadośćuczynienia fanom, którzy oczekiwali w najbliższym czasie spotkania z nią, Agnieszka Chylińska stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych.

Zobacz: Gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

Niekiedy gra z zespołem swoje piosenki, częściej jednak odczytuje fragmenty swoich książek dla dzieci. W publicznym odkrywaniu przygód Zezi i Gilera towarzyszyła jej niedawno córka. Oprócz zabawiania swojej publiczności, Chylińska podzieliła się również swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji.

d3xj78e

- Bądźmy w tym czasie razem. Starajmy się myśleć pozytywnie. Bo to nic nie kosztuje, aby sobie w głowę włożyć taką myśl, że za tym zakrętem coś się wydarzy. I mam nadzieję, że dla wszystkich z nas będzie to coś ku pokrzepieniu, coś dobrego i wszystko wróci do normy. Dziś ta norma za zakrętem może wyglądać zupełnie inaczej, kiedy to wszystko się skończy. Niemniej wierzę w nasze człowieczeństwo, że możemy stracić wiele rzeczy, ale nas samych i serca do ludzi nie stracimy - stwierdziła.

Agnieszka Chylińska niemal każdego dnia kieruje swoją uwagę ku osobom w trudniejszych sytuacjach. Śle pozdrowienia i wsparcie ku osobom starszym, niepełnosprawnym, samotnym rodzicom. To piękny gest, którego śladem powinni pójść nie tylko celebryci, ale każdy z nas.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3xj78e

Podziel się opinią

Share
d3xj78e
d3xj78e