Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska o mężczyznach. "Nie wyobrażam sobie życia bez nich"

Agnieszka Chylińska zdobyła się na intymne wyznanie podczas relacji na żywo na Facebooku. Mówiła o mężczyznach swojego życia, ale nie wspomniała o mężu.

Agnieszka Chylińska o mężczyznach. "Nie wyobrażam sobie życia bez nich"Źródło: Instagram
d12t9e1
d12t9e1

Agnieszka Chylińska miała być teraz w jubileuszowej trasie koncertowej. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany nie tylko jej, ale wszystkim artystom. Jednak piosenkarka nie rezygnuje z kontaktu z fanami. Co prawda nie występuje na scenie, ale regularnie publikuje na Facebooku filmy, na których czyta swoje książki o przygodach Zezi, Gilera i Cezika.

Fikcyjni bohaterowie mają rozwiedzionych rodziców, co prowokuje pytania o to, czy pisząc te książki, Chylińska myślała o swojej rzeczywistości (od dawna plotkuje się o rzekomym rozstaniu gwiazdy i jej męża). Co więcej, w każdym wideo Agnieszka poświęca chwilę na to, by powiedzieć o ludziach, którzy mieli wpływ na jej życie. Tym razem mówiła o mężczyznach swojego życia.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Ostatnio Agnieszka Chylińska czytała książkę "Zezia, miłość i bunt na statku". Ale zanim artystka przeszła do lektury, powiedziała kilka słów od siebie.

d12t9e1

Wokalistka wymieniła tatę, brata, kolegów z zespołu i "mężów", jako mężczyzn, którzy w jakiś sposób ją ukształtowali. Słowem jednak nie powiedziała o swoim "obecnym ukochanym", Marku.

- Mężczyźni w moim życiu odgrywali ważną rolę. Mój ojciec, mój brat. A później kolejno wszyscy ci zbuntowani. Mówię zarówno o muzykach z zespołu O.N.A, czy z kolejnych zespołów - zawsze otaczałam się, bo tak wyszło od dzieciaka, chłopakami. Chciałam być taka jak oni, a później chciałam osiągać te cele, które mężczyźni sobie zakładają - wyznała wokalistka.

- Jestem im wszystkim wdzięczna. Za parę rzeczy ich wszystkich nie znoszę, a za parę uwielbiam. Myślę, że tak to wygląda w układach z mężczyznami mojego życia. Zabrzmi to teraz jakbym miała stu mężów. (...) Nie wyobrażam sobie absolutnie życia bez facetów i nie ma co tego kryć. Absolutnie inspirują, wkurzają, ale bywają uroczy - dodała.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

O mężu Chylińskiej wiadomo bardzo niewiele. Ojciec ich trójki dzieci ma na imię Marek. Agnieszka Chylińska nie zdradziła nawet jego wieku! Pobrali się w 2010 roku, Marek zajmuje się grafiką komputerową.

d12t9e1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12t9e1