Trwa ładowanie...
d2hpyff

Agnieszka Chylińska pokazała bardzo stare zdjęcie. Trudno ją rozpoznać

Agnieszka Chylińska od lat lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Ostatnio artystka przypomniała nam, że różowy i niebieski to kolory, które goszczą na jej głowie od niedawna. Chylińska podzieliła się z fanami starym zdjęciem, na którym jest nie do poznania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Chylińska pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa
Agnieszka Chylińska pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa (East News, Fot: East News)
d2hpyff

Agnieszka Chylińska na scenie i w show biznesie obecna jest ponad 20 lat. Wokalistka zaczynała w popularnym w latach 90. zespole ONA. Od początku kariery muzycznej Chylińska uchodziła za jedną z bardziej kontrowersyjnych artystek – jej drapieżny wizerunek tylko to podkreśla. Agnieszka Chylińska znana jest ze swoich niecodziennych stylizacji, odważnych fryzur oraz tatuaży, które zdobią niemal całe ciało wokalistki.

Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz?

Artystka jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych – w szczególności na Instagramie. Rozpieszcza swoich fanów nowym postem niemal codziennie. Kilka dni temu Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat, na którym jest nie do poznania!

"Dobrego weekendu!! A już za tydzień będziemy świętować wspólnie URODZINY! 24 maja - Sopot Opera Leśna, SuperHit Festiwal." – pisze artystka.

d2hpyff

Na zdjęciu próżno wypatrywać różowego irokeza, jest za to urocza grzyweczka i zawadiackie spojrzenie małej Chylińskiej. Wokalistka już kiedyś pokazała swoje zdjęcie sprzed lat, wtedy pochwaliła się swoimi pięknymi, długimi włosami.

W poście Chylińska wspomina urodziny, które będzie obchodzić 23 maja. Wokalista skończy 43 lata! Tak, my też nie możemy w to uwierzyć.

Fani Agnieszki Chylińskiej przyjęli stare zdjęcie wyjątkowo ciepło, pisząc: "Taka słodziutka byłaś. A teraz mądra, piękna i utalentowana.", "Agnieszka od małego śliczna i urocza". Jedna z internautek nawiązuje w komentarzu do nonkonformistycznego charakteru wokalistki: "Niewinne i zarazem nieco zuchwałe spojrzenie mówiące subtelnie 'Co by tu nabroić?' zostało".

Jak Wam się podoba Agnieszka Chylińska w takim wydaniu?

d2hpyff

Podziel się opinią

Share
d2hpyff
d2hpyff