Trwa ładowanie...
d3cmzf8
News

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka są już po ślubie?

Dygant i Yoka w końcu się pobrali? Dotąd do budowania szczęśliwego i trwałego związku ślub nie był im potrzebny. Dygant ma już na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo z Marcinem Władyniakiem. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że w końcu zdecydowali się i powiedzieli sobie "tak". I zrobili to we właściwym dla siebie stylu, bez zbędnego rozgłosu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Dygant i Patrick Yoka są już po ślubie?
(AKPA)
d3cmzf8

Patrick Yoka i Agnieszka Dygant poznali się 13 lat temu, gdy pracowali na planie "Fali zbrodni". Dziś są jedną z nalepiej dobranych par w show-biznesie i wychowują 6-letniego synka Ksawerego. Wydawało się, że w ich sielankowe życie nie wtargną rewolucje. A jednak wszystko wskazuje na to, że zafundowali sobie sporą zmianę, w dodatku niewątlpiwie pozytywną. W kuluarach mówi się, że para się pobrała!

- Patrick mówi o niej "moja żonka". Plotkuje się, że wzięli po cichu ślub cywilny ze wzgędu na syna – powiedział "Dobremu Tygodniowi" członek ekipy serialu "rodzinka.pl", który reżyseruje Yoka.

Taki obrót spraw nie dziwi znajomych pary. Przeciwnie, jest dla nich wręcz oczywisty. -_ Agnieszka stała się bardziej kobieca. To zasługa Paricka. Traktuje ją jak dżentelmen. Przysuwa krzesła, daje kwiaty. Jest ciepły, opiekuńczy. Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że już są mężem i żoną_ – podsumowała znajoma Dygant na łamach "Dobrego Tygodnia". Doniesienia są tym bardziej prawdopodobne, że niedawno aktorka zdecydowała się chwilowo wycofać z życia zawodowego, bo planuje powiększenie rodziny. - Aga marzy o córeczce, a że jest po czterdziestce, uznała, że to dobry moment. Ma stabilną pozycję zawodową, a nawet jeśli przez jakiś czas nie będzie pracować wie, że Patrick jest zaradny, potrafi zapewnić byt rodzinie. A Aga może zajmować się dzieckiem i myśleć o drugim maleństwiedodała. Czy Yoka i Dygant rzeczywiście się pobrali? Jeśli tak, to pozostaje tylko życzyć szczęścia na nowej drodze życia!

d3cmzf8

Zobacz także: #gwiazdy: Ewa Dałkowska zamierza wziąć ślub kościelny

d3cmzf8

Podziel się opinią

Share

d3cmzf8

d3cmzf8